Celkové hodnocení hotelu
Ferienwohnung - Vakantiewoning- Perle am Teich- mit Klimaanlage- direkt am Selketal- ideal für Fahrradfahrer und Wanderer- perfekt für eine Auszeit vom Alltag se nachází v destinaci Ballenstedt a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Quedlinburg historické centrum se nachází 16 km odtud a Hexentanzplatz, Thale 25 km. Ubytování poskytuje terasu a neplacené soukromé parkoviště. Vlakové nádraží Bahnhof Quedlinburg se nachází 15 km odtud.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Harzer Bergtheater se nachází 25 km od ubytování Ferienwohnung - Vakantiewoning- Perle am Teich- mit Klimaanlage- direkt am Selketal- ideal für Fahrradfahrer und Wanderer- perfekt für eine Auszeit vom Alltag a Klášter Michaelstein je 38 km daleko. Letiště Lipsko leží 105 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Charming Retreat, Ballenstedt (171 m), Cozy Retreat in Ballenstedt (311 m), Family-Friendly Escape (630 m), Ferienwohnung Rosengarten (1.02 km), Hostel Ballenstedt (1.04 km), Experience 330-Year-Old Farmhouse In The Harz (1.24 km), Gäste & Seminarhaus Harz (1.26 km), Ferienwohnung Bertchen - barrierefrei mit Südterrasse und Carport in ruhiger Altstadtlage von Ballenstedt (1.33 km), Ferienwohnung Emil - barrierefrei mit Fahrstuhl und Carport in ruhiger Altstadtlage von Ballenstedt (1.34 km), Ferienwohnung Bella - mit Waschmaschine, Fahrstuhl und Carport in ruhiger Altstadtlage von Ballenstedt (1.34 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This spacious apartment comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and free toiletries. The fully equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment is air-conditioned and features a seating area with a flat-screen TV, a private entrance, a minibar, a tea and coffee maker, as well as a dining area. The unit offers 2 beds.
Při výběru Ferienwohnung - Vakantiewoning- Perle am Teich- mit Klimaanlage- direkt am Selketal- ideal für Fahrradfahrer und Wanderer- perfekt für eine Auszeit vom Alltag si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Ferienwohnung - Vakantiewoning- Perle am Teich- mit Klimaanlage- direkt am Selketal- ideal für Fahrradfahrer und Wanderer- perfekt für eine Auszeit vom Alltag začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Vydání faktury
Patio , Venkovní sezení
Stolní hry a puzzle
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let platí 2.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Dostat se do Ferienwohnung - Vakantiewoning- Perle am Teich- mit Klimaanlage- direkt am Selketal- ideal für Fahrradfahrer und Wanderer- perfekt für eine Auszeit vom Alltag je hračka! Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam. - 51.717684,11.261312
Ferienwohnung - Vakantiewoning- Perle am Teich- mit Klimaanlage- direkt am Selketal- ideal für Fahrradfahrer und Wanderer- perfekt für eine Auszeit vom Alltag zajišťuje, že jejich hosté mají skvělý zážitek - proto mají internet zdarma, aby bylo vše ještě jednodušší.
Ferienwohnung - Vakantiewoning- Perle am Teich- mit Klimaanlage- direkt am Selketal- ideal für Fahrradfahrer und Wanderer- perfekt für eine Auszeit vom Alltag dává hostům dárek parkování zdarma - jen jeden z dalších způsobů, jak si pobyt ještě zpříjemnit!
Check-in v Ferienwohnung - Vakantiewoning- Perle am Teich- mit Klimaanlage- direkt am Selketal- ideal für Fahrradfahrer und Wanderer- perfekt für eine Auszeit vom Alltag začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Ferienwohnung - Vakantiewoning- Perle am Teich- mit Klimaanlage- direkt am Selketal- ideal für Fahrradfahrer und Wanderer- perfekt für eine Auszeit vom Alltag, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Hausnordlicht FEWO 4, Beachhouse Beachhouse 2, Holiday apartment Domstag "Kos", Modern apartment near centre, Matilda III - Naturidyll mit Komfort,
Více destinací — Hotely v Namibe, Hotely v Acoyapa, Hotely v Chincha Baja, Hotely v Takamaka,









