Férias, Homeclub Nautilus frente mar se nachází v destinaci Penha a nabízí bar. Pláž Praia de Armação do Itapocorói se nachází 200 metrů odtud, Anjo Dourado 1,2 km a Beto Carrero World 5,9 km. Toto ubytování u pláže nabízí balkon, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán s klimatizací má 3 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 2 koupelny. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Férias, Homeclub Nautilus frente mar poskytuje venkovní bazén a dětské hřiště.
Univali Oceanographic Museum se nachází 7,6 km od ubytování Férias, Homeclub Nautilus frente mar a Fishing and Tironi Park 11 km. Mezinárodní letiště Ministro Victor Konder leží 16 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Beto Carrero, Praia, Férias, homeclub, lazer (3 m), N5603 Beto Carrero Belas Praias Nautilus Home Club (5 m), Nautilus Apartment Vista Mar (5 m), Beto Carrero frente mar, Nautilus homeclub (5 m), Beto Carrero, Homeclub beira-mar, vista do mar (6 m), Vista mar, piscina com bar, Beto Carrero (7 m), Nautilus Home Club, Beto Carrero, Praia, vista mar (8 m), Beto Carrero, praia, 3 piscinas, homeclub (8 m), N4104 Lindo Férias Praia e Beto Carrero - Nautilus (10 m), Nautilus Home Club - Beto Carrero - Frente mar com vista espetacular (10 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
This spacious apartment comes with 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower and free toiletries. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the fully equipped kitchen. The apartment also includes a barbecue. This apartment is air-conditioned and has a seating area with a TV, a washing machine, a coffee machine, a dining area, as well as a wardrobe. The unit has 4 beds.
Při výběru Férias, Homeclub Nautilus frente mar si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Férias, Homeclub Nautilus frente mar začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Nápojový bar
Posilovna, Bazén venkovní, Pobřeží, Plavecký bazén, Koupací bazén
Garážové parkování
Herní místnost
Dětské hřiště venku
Nekuřácké ubytování , Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování.
Od 15:00:00 Do 23:00:00
Od 06:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Férias, Homeclub Nautilus frente mar, jejich souřadnice vás tam mohou dostat v žádném okamžiku! - -26.780499,-48.634343
Bavte se více bez obav z datových limitů! Bezplatné připojení k internetu v Férias, Homeclub Nautilus frente mar znamená, že během svého pobytu můžete zůstat propojeni a bavit se.
Nemusíte se starat o nalezení parkovacího místa během svého pobytu v tomto objektu - poskytují bezplatné parkování pro všechny své hosty!
Check-in v Férias, Homeclub Nautilus frente mar začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Férias, Homeclub Nautilus frente mar, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Brazílie — Pousada Solar de Itaúna, 0352.00 - Maranduba - Sertão Da Quina Casa - 3 Dorm - 1 Dorm Mezanino - Ar Condicionados - 10 Pessoas - WiFi Piscina, Apto Com Ar Condicionado - Enseada, Apartamento Cidade Ocian, Pousada Beach,
Více destinací — Hotely v Bantam Village, Hotely v Ndalomo, Hotely v Tabuiroa, Hotely v San Vicente, Hotely v Maninoa,








