Celkové hodnocení hotelu
Falco 2 se nachází v destinaci Riumar a nabízí terasu, vybavení pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Delta de l'Ebre se nachází jen 24 km odtud. Ubytování poskytuje sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Playa de Riumar se nachází 800 metrů odtud.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 3 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 2 koupelny. Koupelna je vybavená bidetem a vanou nebo sprchou.
Tortosa Cathedral se nachází 40 km od ubytování Falco 2. Letiště Reus leží 82 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Vacaciones cerca del mar: piscina privada, aire acondicionado opcional, mascotas bienvenidas - ES-184-54 (27 m), Casa Viva para 4 personas (29 m), Casa Viva para 8 personas (29 m), Encarni (32 m), Casa Saona En Riumar (39 m), Holiday Home Flamenc 1 by Interhome (42 m), Casa Jasmin 1 (42 m), Riumar "Carmen 3", 500m to beach, private pool, On-Site-Service, dog beach (44 m), Holiday Home Flamenc 3 by Interhome (46 m), Holiday Home Flamenc 2 by Interhome (55 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The private pool is a top feature of this holiday home. Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home includes a kitchen, 3 bedrooms and 2 bathrooms with a bath or a shower and a bidet. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The holiday home also features a barbecue. Featuring a terrace, this holiday home also offers a washing machine, a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit has 4 beds.
Při výběru Falco 2 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Falco 2 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Bazén venkovní, Venkovní bazén (letní), Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Koupací bazén
Informace pro turisty
Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 19:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Chystáte se do Falco 2? Dostaňte se tam okamžitě s těmito souřadnicemi! Najděte objekt rychlostí blesku a připravte se na nezapomenutelný zážitek. - 40.723915,0.840321
Užijte si internet zdarma s námi! Falco 2 nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny naše hosty.
Na Falco 2 se nemusíte starat o to, kde zaparkovat auto. Naši hosté mohou být v klidu s vědomím, že bezplatné parkování je k dispozici!
Check-in v Falco 2 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Falco 2, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Estudio Vacacional, Cariqui, Bonita y cerca del Mar, Estudio cerca estación bus y tren, Modern and cosy apartment in the heart of Puerto Banús, Chalet con ascensor y piscina,
Více destinací — Hotely v Harrington Hundreds, Hotely v Kasauli, Hotely v Bamako, Hotely v São João, Hotely v Neptunia,









