Podle 50 hodnocení
Equorum Prospectus 1 - OSTUNI CENTRO - Guest House se může pochlubit výhledem do zahrady a poskytuje ubytování s patiem a kávovarem. Přírodní rezervace Torre Guaceto se nachází přibližně 31 km odtud. Toto ubytování s výhledem na moře má zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na město. Tento prázdninový dům s klimatizací nabízí také posezení, pračku a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
V ubytování Equorum Prospectus 1 - OSTUNI CENTRO - Guest House je k dispozici pronájem auta.
Katedrála Taranto se nachází 49 km od ubytování Equorum Prospectus 1 - OSTUNI CENTRO - Guest House a Aragonský hrad 50 km od ubytování. Letiště Apulia Casale Brindisi leží 37 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Equorum Prospectus 2 - OSTUNI CENTRO - Guest House (2 m), Dimora VIALECCE ,with private parking (31 m), Casa Sasà (156 m), Attico Ostuni (157 m), Trullo Innamorato (180 m), OSTUNI PALACE - Hotel Bistrot & SPA (184 m), Relais Patriarca (209 m), Relais Patriarca - Dimora Mediterranea (209 m), Casa Elen by BarbarHouse (215 m), Ostuni Crispi House (225 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Provozováno soukromým hostitelem
Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower and a bidet. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious holiday home features a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area as well as sea views. The unit has 3 beds.
Při výběru Equorum Prospectus 1 - OSTUNI CENTRO - Guest House si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Equorum Prospectus 1 - OSTUNI CENTRO - Guest House začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Transfer z/na letiště, Půjčovna aut, Transfer z letiště za poplatek, Doprava z letiště, Doprava na letiště
Skladování zavazadel, Vydání faktury
Zahrada , Slunná terasa
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dostupná zdravotní péče
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 14:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 15.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pomocí těchto souřadnic můžete rychle najít cestu k objektu Equorum Prospectus 1 - OSTUNI CENTRO - Guest House. Ať už jste místní nebo z města, dostanete se tam okamžitě! - 40.728015,17.584977
Equorum Prospectus 1 - OSTUNI CENTRO - Guest House ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení. Takže můžete sledovat své e-maily a zprávy z domova bez obav!
Check-in v Equorum Prospectus 1 - OSTUNI CENTRO - Guest House začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Equorum Prospectus 1 - OSTUNI CENTRO - Guest House, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Itálie — Fattoria Cà Di Gianni, Appartamento Ciliegio Le Regine, Casa Francesca zona Gemelli, La casa sul Cortile, Dimora La Terrazza Di Careggi,
Více destinací — Hotely v Rapel, Hotely v Bujumbura, Hotely v Las Marias, Hotely v Maraval, Hotely v Centenary,









