Podle 26 hodnocení
Endless Summer se nachází v destinaci Shirako. Chiba Port Tower se nachází 40 km daleko, Narita Airport Terminal 2 44 km a Chrám Naritasan Šinšodži 45 km. Toto ubytování nabízí balkon, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a mikrovlnné trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Naritasan Park se nachází 45 km od ubytování Endless Summer a Makuhari Messe 47 km daleko. Mezinárodní letiště Narita je od ubytování Endless Summer 39 km.
Nedaleké hotely a jiné ubytování 秘密基地白子ベース (372 m), 1棟貸し別荘 99base VILLA (1.01 km), RE,HOUSE - Vacation STAY 64546v (1.36 km), 九十九里 一棟貸 BBQ無料 ジャグジー サウナ 焚火 Re Base Shirako (1.36 km), The Beach Inn SHIRAKO (1.38 km), 白子の古民家bimbetta 星空の下で焚き火とバーベキュー (1.53 km), The Garden Villa 九十九里ー遊び充実の海近リゾート別荘を最大15名で一棟貸切 (1.57 km), Color Bee Villa 99 海の見える貸別荘,プライベートプール, サウナ, ジャグチ,ドッグラン,BBQ付き (1.73 km), POPFIRE TOWN (1.76 km), Hotel New Otsuka (2.74 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath and free toiletries. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchen. The apartment also includes a barbecue. Boasting a balcony, this apartment also features air conditioning, a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 3 beds.
Při výběru Endless Summer si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Endless Summer začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Vydání faktury
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 20 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pomocí těchto souřadnic můžete rychle najít cestu k objektu Endless Summer. Ať už jste místní nebo z města, dostanete se tam okamžitě! - 35.460058,140.400896
Endless Summer přidává další výhodu - bezplatný, neomezený přístup k internetu pro všechny své vážené hosty!
Pro všechny silniční cestující, nehledejte nic dalšího - tato nemovitost má vaše problémy s parkováním vyřešeny tím, že nabízí volná místa svým hostům!
Check-in v Endless Summer začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Endless Summer, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Japonsko — 玄か~sizuka~, House of Dragon Arashiyama Central 天龙の宿 岚山正中心独栋别墅1-2楼完全使用带车位 5人入住可 天龙寺步1分竹林渡月桥步3分 嵯峨岚山駅步4分 新干线至京都站11分, CG Charming Guesthouse in the Heart of Okubo 丶Steps to Metro and Convenient Travel! YoE4, Riverside Glamping Nuts - Vacation STAY 78016v, 东京都中野区,
Více destinací — Hotely v Tafuna, Hotely v Ballyglass, Hotely v Bolungarvík, Hotely v Schellenberg, Hotely v Lagos,









