Podle 8 hodnocení
Eleganzia 2 se nachází v destinaci Litteau a nabízí bar. Haras national de Saint-Lô je 13 km daleko a Musée de la Tapisserie de Bayeux 23 km. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Všechny ubytovací jednotky mají terasu, TV, posezení, kuchyňský kout s dobrým vybavením a vlastní koupelnu s fénem. K dispozici je také lednice, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice.
Musée d'Art et d'Histoire Baron Gérard se nachází 23 km od ubytování Eleganzia 2 a Katedrála Notre-Dame de Bayeux 23 km. Letiště Caen-Carpiquet leží 38 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Les Ch'tis Normands ! (21 m), le Nomatitoz (21 m), Mobil home 430 (26 m), mobilhome 3 chambres (26 m), MOBIL HOME CLIMATISE TOUT CONFORT 6 à 8 PERSONNES à louer (26 m), Mobil home (26 m), litteau 213 (26 m), Mobilhome 7 (26 m), Domaine (29 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring 2 bedrooms, this mobile home offers 1 bathroom with a shower, a seating area and terrace where you can relax. Guests will find a refrigerator, kitchenware, an oven and a microwave in the kitchenette. The mobile home also provides guests with a barbecue. This mobile home features a coffee machine, a wardrobe, a TV and an outdoor dining area. The unit has 4 beds.
Při výběru Eleganzia 2 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Eleganzia 2 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Sportovní rybolov, Procházky pěšky
Nápojový bar, Bar s občerstvením
Bazén venkovní, Venkovní bazén (letní), Vyhrávaný bazén, Koupací bazén
Stanice pro nabíjení elektromobilů
Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je nabíjecí stanice pro elektromobily.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 09:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Objekt Eleganzia 2 je snadné najít - stačí zadat tyto souřadnice a jste na správném místě! - 49.157788,-0.923289
Dopřejte si pobyt v Eleganzia 2 a nechte starosti s autem za sebou - poskytnou vám parkování zdarma, abyste se mohli soustředit na veškerou zábavu!
Check-in v Eleganzia 2 začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Eleganzia 2, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Auberge de Costaroche, Hotel Le Six, Hôtel Le Bel Air, L'Oree du Bois, Chez Patricia en Beaujolais,
Více destinací — Hotely v Cǝnubi, Hotely v Kipé, Hotely v Vaduz, Hotely v San Roque, Hotely v Aktepa-Chigatay,