Bardzo dobry
8,4 /10

Ocena na podstawie 7 opinii

Filtry
Sprawdź lokalizację
Dodaj opinię
Oferty promocyjne

Elbe I, Ferienwohnung 29, Cuxhaven

●●●
Rezerwacja, noclegi, opinie gości, galeria zdjęć, ceny
  • Wehrbergsweg 4-6, 27476 Cuxhaven, Niemcy Niemcy - Pokaż na mapie
8,4 /10
Bardzo dobry
Rodzaj obiektu: Apartament
Sprawdź cenę
Krótki opis

Obiekt Elbe I, Ferienwohnung 29 położony jest w miejscowości Cuxhaven. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Duhnen – 200 m, Platforma Alte Liebe – 7 km. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze. Bezpłatne WiFi jest dostępne dla gości we wszystkich pomieszczeniach. Prywatny parking jest dostępny na miejscu.

W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z dostępem do kanałów kablowych, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką, a także łazienkę (1) z prysznicem.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Arena Stadthalle Bremerhaven – 46 km, Główny dworzec kolejowy w Bremerhaven – 47 km. Lotnisko Lotnisko Brema znajduje się 107 km od obiektu.

Udogodnienia
Zarezerwuj swój pokój już dziś i ciesz się spokojnym, wolnym od dymu pobytem w apartamencie. Nie martw się o znalezienie miejsca parkingowego - nasz apartament posiada własny parking tylko dla gości! Ciesz się wygodą nowoczesnej kuchenki mikrofalowej w swojej kwaterze, dzięki czemu możesz podgrzać pyszne posiłki za jednym naciśnięciem przycisku! Zarezerwujcie Państwo u nas i wzmocnijcie się przed nadchodzącym pobytem. Nasze usługi są zaprojektowane tak, aby zapewnić Państwu doskonałe doświadczenie, ponieważ staramy się zapewnić sukces podczas każdej wizyty!

Hotele i noclegi w pobliżu Elbe 1 21 (0 m), Elbe 1 (7 m), Haus Elbe 1 EL14 (15 m), Haus Elbe 1 Haus Elbe 1 - Wohnung 38 (16 m), Traumhafte Ferienwohnung "Seeküste" in Cuxhaven - Duhnen in 1A LAGE im Haus Elbe 1 !!! 50m zum Strand !!! (21 m), Ankerplatz Nr 13 (45 m), Heimathafen Nr 24 (45 m), Duhner Düne Wohnung 11 (47 m), Haus Seewind Wohnung 3 (58 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Português Norsk Suomi Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Ważne informacje

Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Zobacz dostępne terminy
Rodzaje pokoi / apartament
ApartamentOpis pokoju
Więcej
Zdjęcia pokoju Apartament
Usługi
  • dostęp do sieci Wi-Fi
Udogodnienia w pokoju
  • przystosowany dla alergików
Łazienka
  • prysznic,
  • prywatna łazienka
Media/Technologia
  • telewizja kablowa,
  • telewizor z płaskim ekranem
Posiłki i napoje
  • ekspres do kawy,
  • toster,
  • urządzenia kuchenne,
  • kuchenka mikrofalowa,
  • lodówka,
  • aneks kuchenny

This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. In the well-fitted kitchenette, guests will find a refrigerator, kitchenware, a microwave and a toaster. This apartment features a coffee machine and a TV with cable channels. The unit has 2 beds.

Opinie o obiekcie Elbe I, Ferienwohnung 29

Wybierając Elbe I, Ferienwohnung 29, zapoznaj się z opiniami innych gości.

Dodaj opinię i ocenę
Podziel się wrażeniami związanymi z pobytem w tym miejscu
Dodaj opinię

Ceny w hotelu Elbe I, Ferienwohnung 29

Ceny w hotelu Elbe I, Ferienwohnung 29 zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.

Sprawdź cenę

Udogodnienia w obiekcie Elbe I, Ferienwohnung 29

Ogólne Ogólne

miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku

Rekreacja Rekreacja

surfing, wycieczki piesze, rowerowe wyprawy, jeździectwo, golf miejski

Usługi Usługi

dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi

Różne Różne

pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje hipoalergiczne, absolutny zakaz palenia

Internet Internet

Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.

Parking Elbe I, Ferienwohnung 29 Parking

Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.

Zasady działalności obiektu Elbe I, Ferienwohnung 29

Zameldowanie Elbe I, Ferienwohnung 29 Zameldowanie

od 12:00:00 do 15:00:00

Wymeldowanie Elbe I, Ferienwohnung 29 Wymeldowanie

od 10:00:00 do 10:00:00

Dzieci i dodatkowe łóżka Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Personel mówi w nastepujących językach: Personel mówi w nastepujących językach:
 
Sposoby kontaktu Elbe I, Ferienwohnung 29 Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Atrakcje i lokalizacja Elbe I, Ferienwohnung 29 w miejscowości Cuxhaven

 
Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)
Jakie są współrzędne szerokości i długości geograficznej obiektu Elbe I, Ferienwohnung 29?

Obiekt Elbe I, Ferienwohnung 29 można znaleźć w mgnieniu oka dzięki jego współrzędnym! - 53.884724,8.64042

Czy w obiekcie Elbe I, Ferienwohnung 29 dostępne jest bezpłatne Wi-Fi?

Elbe I, Ferienwohnung 29 oferuje nie tylko wspaniały pobyt - daje Ci również prezent w postaci darmowego Internetu! Pomyśl tylko o wszystkich zabawach online i poszukiwaniach, które mogą czekać.

Czy parking jest bezpłatny dla wszystkich gości przebywających w Elbe I, Ferienwohnung 29?

W tym obiekcie parkowanie nie jest problemem - jest bezpłatne dla wszystkich naszych gości! Nie musisz się już martwić, że nie znajdziesz idealnego miejsca i będziesz musiał za nie dodatkowo zapłacić.

Kiedy mogę się zameldować i wymeldować z obiektu Elbe I, Ferienwohnung 29?

Zameldowanie w obiekcie Elbe I, Ferienwohnung 29 rozpoczyna się o 12:00:00, a wymeldować się można do 10:00:00.

Jak mogę skontaktować się z obiektem Elbe I, Ferienwohnung 29?

Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Elbe I, Ferienwohnung 29, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.