Podle 30 hodnocení
El Lagar nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Campesino Monument se nachází 1,8 km odtud a Lagomar Museum 10 km. Lanzarote Golf Resort se nachází 11 km od tohoto apartmánu a Costa Teguise Golf Course 12 km.
Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, kuchyň s kompletním vybavením a terasu s výhledem do zahrady. K dispozici je i koupelna s fénem.
Rancho Texas Park se nachází 14 km od ubytování El Lagar a Jardín de Cactus Gardens 20 km od ubytování. Letiště Lanzarote leží 10 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Villa Isabel (141 m), LA CASITA DE BARTOLO (432 m), Quintero Suites (492 m), Art Suites (610 m), Villa with amazing views, jacuzzi and private pool (624 m), Estudio Olivina (638 m), Casa La Molina (659 m), Casa Calderetas (663 m), Casa Villalba (776 m), Casa Isabel 2 (805 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This spacious apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a hairdryer. The well-fitted kitchen features kitchenware, an oven and an electric kettle. Featuring a terrace with garden views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds.
Při výběru El Lagar si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu El Lagar začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování.
Od 16:00:00 Do 00:00:00
Od 00:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let platí 5.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Přibližte se k objektu El Lagar přímo pomocí těchto souřadnic! Najděte ji rychle, snadno a bez stresu. - 29.008532,-13.620082
El Lagar rozmazluje své hosty s bezplatným internetem, který jim umožní zůstat ve spojení během svého pobytu zde!
Naše nemovitost je zde, aby váš pobyt ještě jednodušší - nebudete se muset starat o parkovací poplatky při návštěvě nás!
Check-in v El Lagar začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na El Lagar, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Can Darder, Amanecer, Estilo y calma frente al mar, Casa Luisa 2 - Zitronenbaum - Natur - Sonne in der Nebensaison, Apartament Sant Feliu de Guíxols downtown,
Více destinací — Hotely v Scotts Hill, Hotely v El Bonito, Hotely v Tokha, Hotely v Saint-Pierre, Hotely v Aden Airport,









