El Estío se nachází v destinaci La Pedrera a má bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a výhled do zahrady. Pláž Playa del Desplayado se nachází 700 metrů odtud.
Všechny ubytovací jednotky mají kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice, kávovarem a troubou.
Na místě můžete relaxovat na zahradě.
Pláž Playa Punta Rubia se nachází 700 metrů od ubytování El Estío a Pláž Playa del Barco 2,8 km. Mezinárodní letiště Capitán de Corbeta Carlos A. Curbelo leží 130 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Casas de barro (41 m), Los Monos (104 m), Casa Pindo - Punta Rubia (220 m), Hus Punta Rubia (258 m), Posada IRSIS (260 m), Hjem Studios (339 m), ClariCri (416 m), La Torre Del Coronel (423 m), Maravillosa (459 m), MaryJor (495 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment comes with 1 bedroom, a kitchen and 1 bathroom with a shower. The apartment's kitchen, which has a refrigerator and an oven, is available for cooking and storing food. The apartment features a coffee machine, a wardrobe and garden views. The unit has 1 bed.
The apartment has 1 bedroom, 1 bathroom with a shower and a kitchen. The apartment's kitchen, which features a refrigerator and an oven, is available for cooking and storing food. The apartment features a coffee machine, a wardrobe and garden views. The unit has 1 bed.
Při výběru El Estío si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu El Estío začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Osobní přihlašování/odhlašování
Zahrada , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Jen pro dospělé, Vstup pomocí klíče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dostupná zdravotní péče
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 09:00:00 Do 10:00:00
Od 11:00:00 Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Pokud hledáte El Estío, jejich souřadnice vás tam mohou dostat v žádném okamžiku! - -34.579792,-54.1251
V El Estío chápeme potřebu zůstat během svého pobytu ve spojení. To je důvod, proč všichni hosté mají k dispozici bezplatný přístup k internetu, který vám pomůže zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou doma!
V El Estío můžete být v klidu s vědomím, že parkování je o jednu věc, o kterou se nemusíte starat - je to zcela zdarma pro lidi, kteří u nás pobývají!
Check-in v El Estío začíná na 09:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na El Estío, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Uruguay — Casa de alquiler en piriapolis, Günay - Barra del Chuy, Carpe Diem, Casa grande Los Manzanos, Hostal Blancarena,
Více destinací — Hotely v Quartier de Lorient, Hotely v Ntchogo, Hotely v Bayt Jālā, Hotely v Toula, Hotely v Kingshill,









