Dobré
7,5 /10

Podle 58 hodnocení

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

Edificio La Reina, Calpe

●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • EUROPA 32, 03710 Calpe, Španělsko Španělsko - Zobrazit na mapě
7,5 /10
Dobré
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

Edificio La Reina se nachází v destinaci Calpe a nabízí venkovní bazén. Nedaleko odtud se nachází Pláž Playa del Arenal-Bol a Peñón de Ifach přírodní park. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.

Všechny ubytovací jednotky se mohou pochlubit terasou s výhledem na moře a mají kuchyň s lednicí a troubou a vlastní koupelnu. K vybavení patří také mikrovlnná trouba, varná deska, toustovač, kávovar a varná konvice.

Aqualandia se nachází 23 km od ubytování Edificio La Reina a Terra Natura 27 km. Letiště Alicante-Elche Miguel Hernández leží 80 km daleko.

Vybavení
Říká se, že nejlepší způsob, jak se dostat nahoru, je po schodech, ale co když nemůžete? Na tomto místě je výtah! Vaše pohodlí je naší prioritou. Pokud potřebujete fakturu za pobyt v našem ubytování, dejte nám prosím vědět a my vám ji rádi vystavíme. Děkujeme, že jste si vybrali nás! Je nám líto, že domácí mazlíčci nejsou v našem Apartmán povoleni. Domácí mazlíčci mohou obtěžovat ostatní hosty a mohou způsobit škody na majetku. Pokud potřebujete cestovat se svým domácím mazlíčkem, doporučujeme vám najít ubytování vhodné pro domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení. Naše Apartmán Edificio La Reina má topení, takže si můžete odpočinout v pohodlných podmínkách po celou zimu. Chcete si rezervovat svůj příští pobyt za dobrou cenu? Už nehledejte - garantujeme nejlepší nabídky ubytování Edificio La Reina!

Nedaleké hotely a jiné ubytování Apartamento Arenal 5 - PlusHolidays (20 m), Apartamento Arenal 6 - PlusHolidays (22 m), Apartamento Arenal 7 - PlusHolidays (22 m), Apartamento Arenal 2 - PlusHolidays (23 m), Apartamento Arenal 1 - PlusHolidays (25 m), Apartamento Arenal 4 - PlusHolidays (25 m), Apartamento Arenal 3 - PlusHolidays (26 m), Hernando II (40 m), Villa Los Gemelos (45 m), Villas Guzman - Reyna (48 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Apartmán se 2 ložnicemiPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán se 2 ložnicemi
Vybavení pokoje
  • Sezení,
  • Žehlička na prádlo,
  • Automatická pračka,
  • Rozkládací pohovka,
  • Polštář bez peří,
  • Dětské postýlky a lůžka,
  • Rozkládací gauč,
  • Skříň či šatník,
  • Zásuvka vedle postele,
  • Sušák na prádlo,
  • Dlažba/Mramorová podlaha
Koupelna
  • Toaletní role,
  • Toaleta, WC,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna,
  • Vana, koupací vana,
  • Vana nebo sprcha, koupelna s vanou nebo sprchou
Média a technologie
  • Televize,
  • Televize s plochým displejem,
  • Mobilní Wi-Fi hotspot
Jídlo a pití
  • Toustovač,
  • Kuchyňské náčiní,
  • Chladnička,
  • Venkovní jídelní prostor,
  • Myčka nádobí,
  • Kávový přístroj,
  • Čajovar a kávovar,
  • Kuchyně,
  • Vařič,
  • Pec,
  • Stůl pro jídlo,
  • Nábytek pro venkovní použití,
  • Rychlovarný konvič,
  • Mikrovlnka,
  • Jídelní prostor
Služby a další
  • Osobní ručníky,
  • Ložní prádlo,
  • Ručníky a povlečení za poplatek
Exteriér a výhled
  • Terasovitý prostor,
  • Výhled na mořskou hladinu
Bezbariérový přístup
  • Vstup do pokoje pomocí výtahu,
  • Vyšší podlaží jsou dostupná výtahovým zařízením
Charakteristika budovy
  • Samostatný objekt,
  • Byt v budově

This spacious apartment features 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath. Guests can make meals in the kitchen that has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a terrace with sea views, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 4 beds.

Apartmán s 1 ložnicíPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán s 1 ložnicí

This apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. Featuring a terrace with sea views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds.

Apartmán s výhledem na mořePopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán s výhledem na moře

This apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath. In the fully equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. Featuring a terrace with sea views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds.

Apartmán s terasouPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán s terasou

Boasting 2 bedrooms, this spacious apartment has 1 bathroom with a bath, a seating area and terrace where you can relax. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned apartment offers a flat-screen TV, a washing machine, a tea and coffee maker, a dining area as well as sea views. The unit offers 3 beds.

Hodnocení ubytování Edificio La Reina

Při výběru Edificio La Reina si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Edificio La Reina

Ceny v hotelu Edificio La Reina začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Edificio La Reina

Obecné Obecné

Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Zpoplatněné Wi-Fi

Aktivity Aktivity

Turistika pěšky, Pobřeží

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet

Bazén a wellness Bazén a wellness

Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Plavecký bazén, Koupací bazén

Doprava Doprava

Garážové parkování

Služby na recepci Služby na recepci

Vydání faktury

Společné prostory Společné prostory

Patio

Různé Různé

Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení

Fyzický odstup Fyzický odstup

Možnost bezhotovostní platby

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů

Internet Internet

Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. WiFi může být zpoplatněno.

Parkování Edificio La Reina Parkování

Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování.

Podmínky – Edificio La Reina

Příjezd Edificio La Reina Příjezd

Od 16:00:00 Do 19:00:00

Odjezd Edificio La Reina Odjezd

Od 10:00:00 Do 10:30:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Děti ve věku od 0 do 2 let platí 40.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: card.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
             
Kontaktní údaje Edificio La Reina Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Edificio La Reina v Calpe

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou GPS souřadnice (zeměpisná šířka a délka) Edificio La Reina?

Není nic lepšího než dobrý lov! Sledujte souřadnice a najděte Edificio La Reina a zjistěte, co vás čeká. - 38.64201,0.05961

Kdy se můžu v kempu Edificio La Reina ubytovat a kdy zase odhlásit?

Check-in v Edificio La Reina začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:30:00.

Jak kontaktovat Edificio La Reina?

Jakmile provedete rezervaci na Edificio La Reina, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.