Eagle bevindt zich in Timbulketiya, op 17 km van Nationaal park Udawalawe, en biedt accommodatie met een buitenzwembad, gratis privéparkeren, een tuin en een terras. Dit hotel met 3 sterren biedt een restaurant. De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, luchthaventransfers, roomservice en gratis WiFi in de hele accommodatie.
Er is een ontbijt beschikbaar. De opties zijn een Amerikaans ontbijt, Aziatisch ontbijt en vegetarisch ontbijt.
Vliegveld Internationale luchthaven Mattala Rajapaksa ligt op 50 km van de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.
In de unit staan 2 bedden.
Bij het kiezen van eagle, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij eagle beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats, Draadloos internet in de hele accommodatie
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Eetgelegenheid, Kamerservice, Ontbijt in de kamer
Openluchtzwembad, Buitenzwembad (het hele jaar door), Zwembad met panoramisch uitzicht, Ligstoelen op het strand, Zwemfaciliteiten
Luchthavenvervoer, Luchthaventransfer met toeslag, Transport vanaf het vliegveld, Transport naar het vliegveld
Receptie 24 uur per dag
Tuinzone, Buitenterras
Kamers zonder roken, Kamers voor gezinnen, Gehele accommodatie rookvrij, Klimaatregeling
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar. WiFi is in alle gebieden beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar.
Vanaf 12:00:00 Tot 22:00:00 uur
Vanaf 08:00:00 Tot 13:00:00 uur
Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Op zoek naar eagle? Maak je niet druk. Met onze handige coördinaten ben je er in een mum van tijd! - 6.409872,80.795679
eagle biedt niet alleen een geweldig verblijf - het geeft je ook het geschenk van gratis internet! Denk maar aan al het online plezier en de verkenning die misschien wachten.
Gasten van deze accommodatie hebben een zorg minder - gratis en handig parkeren!
Inchecken bij eagle begint bij 12:00:00 en uitchecken is vóór 13:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij eagle, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Sri Lanka — Heritage Pussellawa Rest House, Sigiri Vananthara, Kida's Guest House, VJ Home, Dreamfield Homestay,
Meer bestemmingen — Hotels in Gama, Hotels in Bata, Hotels in Battle Ground, Hotels in Ceiba, Hotels in Saleaula,