Duplex 4 pièces, 8 pers, animaux admis, balcon sud-est - FR-1-263-612 se nachází v destinaci Valloire, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. Galibier se nachází 18 km odtud a Les Sybelles 41 km. Toto ubytování nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán má 3 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Apartmán má také koupelnu.
Lyžárna je k dispozici na místě.
Galibier-Thabor se nachází 11 km od ubytování Duplex 4 pièces, 8 pers, animaux admis, balcon sud-est - FR-1-263-612 a Lyžařská škola Les Karellis 40 km. Letiště Chambéry-Savoie leží 110 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Résidence Magnin Sports - 4 pièces 8 personnes exposé Sud-Ouest MAE-2663 (0 m), Résidence Magnin Sports - 2 pièces 5 personnes exposé Sud-Est MAE-2673 (0 m), Résidence Magnin Sports - 4 pièces 8 personnes exposé Sud-Est MAE-2683 (0 m), Résidence Magnin Sports - 4 pièces 8 personnes exposé Sud-Est MAE-2693 (0 m), Résidence Magnin Sports - 2 pièces 4 personnes exposé Sud-Est MAE-2703 (0 m), Résidence Magnin Sports - 2 pièces cabine 6 personnes exposé Nord-Ouest MAE-2713 (0 m), Résidence Magnin Sports - 3 pièces cabine 6 personnes exposé Nord-Est MAE-2723 (0 m), Appartement 3 pièces, 6 personnes, animaux admis, parking, wifi - Valloire - FR-1-263-610 (0 m), Appartement 4 pièces, 8 pers, Sud-Est, animaux acceptés, WiFi, parking - FR-1-263-609 (0 m), 2 pièces, 4 pers, Exposition Sud-Est, Animaux acceptés - FR-1-263-613 (0 m),
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Boasting 3 bedrooms and 1 bathroom, this spacious apartment has a well-fitted kitchen and a dining area. In the kitchen, guests will find a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and a microwave. Featuring a terrace, this apartment also features a private entrance, heating and a TV.
Při výběru Duplex 4 pièces, 8 pers, animaux admis, balcon sud-est - FR-1-263-612 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Duplex 4 pièces, 8 pers, animaux admis, balcon sud-est - FR-1-263-612 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Sjezdové lyžování, Místnost pro lyžování
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Vydání faktury
Všechny nekuřácké prostory
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 400.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Pokud hledáte objekt Duplex 4 pièces, 8 pers, animaux admis, balcon sud-est - FR-1-263-612, stačí zadat tyto souřadnice a budete tam, než se nadějete! - 45.165866,6.427222
Pokud jste hostem Duplex 4 pièces, 8 pers, animaux admis, balcon sud-est - FR-1-263-612, připravte se na nejlepší vybavení - jako je internet zdarma! Zůstaňte ve spojení a udělejte svůj pobyt nezapomenutelným.
Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro hosty!
Check-in v Duplex 4 pièces, 8 pers, animaux admis, balcon sud-est - FR-1-263-612 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Duplex 4 pièces, 8 pers, animaux admis, balcon sud-est - FR-1-263-612, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Appartement 2 pièces 4 personnes à Valloire - FR-1-263-80 Valloire, Valloire - Appartement au pied des pistes Valloire, Résidence Les Cassettes - Studio 2 personnes 2 exposé Sud MAE-8394 Valloire, Chalet Le Tam Tam - 3 pièces 6 personnes 2 expo sud MAE-6651 Valloire, Chalet 8 pers 4* à Valloire - Centre, Terrasse, Proximité Télécabine et Commerces - FR-1-263-524 Valloire,
Hotely - Francie — Domaine Vents Du Sud, Bienvenue chez Fanny, Appartement indépendant chez l’habitant, Studio animé et nifty à Paris/Denfert Rochereau, Spacieux appartement au Coeur du Marais,
Více destinací — Hotely v Loumbila, Hotely v Richeplaine, Hotely v Macao, Hotely v San Juan del Paraná, Hotely v Dušanbe,









