Podle 336 hodnocení
DUNVEGAN se nachází v destinaci Windermere a poskytuje zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště pro hosty, kteří přijedou autem. Jen 1,7 km odtud se nachází World of Beatrix Potter a Derwentwater je 37 km daleko. Askham Hall se nachází 42 km od ubytování. Trough of Bowland je 48 km daleko a Muncaster Castle 48 km. Kendal Castle se nachází 15 km od tohoto penzionu a Coniston Water 24 km.
V ubytování DUNVEGAN mají všechny pokoje šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Vlastní koupelna je vybavená sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.
V ubytování DUNVEGAN si můžete pochutnat na anglické/irské snídani.
Během pobytu v ubytování DUNVEGAN se můžete v destinaci Windermere a okolí věnovat různým aktivitám, jako je například cyklistika.
Mezinárodní letiště Leeds Bradford leží 116 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Windermere Lynwood Guest House (24 m), Glen Wynne Apartment Lovely Central Pet Friendly - FREE off-site Health Club access with Pool, Sauna, Steam Room & Gym Short 5 Minute Drive Away (24 m), Glen Wynne Recently Renovated - FREE off-site Health Club access with Pool, Sauna, Steam Room & Gym Short 5 Minute Drive Away (24 m), Autumn Leaves Guest House (30 m), Westbury House (38 m), The Governance Apartments (46 m), Broadlands Windermere (53 m), 48 Oak Street (61 m), Birch Tree House (64 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Offering free toiletries, this double room includes a private bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. The double room offers a tea and coffee maker, a wardrobe, a carpeted floor, a flat-screen TV, as well as a quiet street view. The unit has 1 bed.
Offering free toiletries, this double room includes a private bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. The double room offers a flat-screen TV, a tea and coffee maker, a wardrobe, a carpeted floor as well as a quiet street view. The unit offers 1 bed.
Offering free toiletries, this double room includes a private bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. The double room offers a tea and coffee maker, a wardrobe, a carpeted floor, a flat-screen TV, as well as a quiet street view. The unit has 1 bed.
Providing free toiletries, this double room includes a private bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. The double room provides a tea and coffee maker, a wardrobe, a carpeted floor, a flat-screen TV, as well as a quiet street view. The unit offers 1 bed.
Při výběru DUNVEGAN si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu DUNVEGAN začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Windsurfingové vybavení, Kánoování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Jezdecké aktivity
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Speciální dietní jídelníček (na požádání)
Parkování na ulici, Parkovací místa pro handicapované
Skladování zavazadel
Zahrada , Venkovní sezení
Denní pokojová služba
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 16:00:00 Do 22:00:00
Od 08:30:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Naše nemovitost v DUNVEGAN lze snadno najít po zadání několika souřadnic - stačí pár kliknutí a jste tam! - 54.376506,-2.904622
Užijte si internet zdarma s námi! DUNVEGAN nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny naše hosty.
V DUNVEGAN se ujistíme, že váš pobyt je co nejpohodlnější a nejpohodlnější tím, že nabízíme bezplatné parkování všem našim hostům. Takže se nemusíte obávat vysokých poplatků - jen si užijte pohodlné vybavení.
Check-in v DUNVEGAN začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na DUNVEGAN, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Beautiful Two Bedroom Maisonette in the heart of Chelsea, Central 3 Bedroom House, Silverstone - 5 Bed - Sleeps 10, She Sells Sanctuary, Cozy flat Near Manchester - Private double room with WiFi,
Více destinací — Hotely v Asuán, Hotely v Sauteurs, Hotely v Cahersiveen, Hotely v Vittoriosa, Hotely v Mchinji,
