Podle 6 hodnocení
Due camere in Casa Vitiolo se nachází v destinaci Montemaggio a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Stadio Rimini se nachází jen 30 km odtud. Toto ubytování s klimatizací poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Výstaviště Rimini se nachází 30 km odtud.
Koupelna je vybavená bidetem a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Rimini vlakové nádraží se nachází 30 km od ubytování Due camere in Casa Vitiolo a Fiabilandia 34 km od ubytování. Mezinárodní letiště Federica Felliniho leží 33 km daleko.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring free toiletries, this triple room includes a private bathroom with a shower and a bidet. The triple room features air conditioning and heating. The unit has 4 beds.
Při výběru Due camere in Casa Vitiolo si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Due camere in Casa Vitiolo začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Zahrada , Společná kuchyňská zóna , Společenský prostor
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Lékárnička k dispozici
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 23:30:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Naše nemovitost v Due camere in Casa Vitiolo lze snadno najít po zadání několika souřadnic - stačí pár kliknutí a jste tam! - 43.906557,12.389408
Bavte se více bez obav z datových limitů! Bezplatné připojení k internetu v Due camere in Casa Vitiolo znamená, že během svého pobytu můžete zůstat propojeni a bavit se.
Zůstaňte v Due camere in Casa Vitiolo a ušetřete na parkování - je zahrnuto v ceně! Využijte této skvělé nabídky, abyste si mohli bez obav odpočinout.
Check-in v Due camere in Casa Vitiolo začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Due camere in Casa Vitiolo, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.



