Podle 15 hodnocení
Dos Casa se nachází v destinaci Puerto Princesa a nabízí terasu. Zátoka Honda Bay je 4,3 km daleko a City Coliseum 5,2 km. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň s lednicí. K dispozici je vlastní koupelna s kompletním vybavením včetně bidetu a bezplatných toaletních potřeb.
V ubytování Dos Casa si můžete pochutnat na asijské snídani.
V ubytování Dos Casa je k dispozici pronájem auta.
Mendoza Park se nachází 7,5 km od ubytování Dos Casa a Palawan Museum 7,5 km od ubytování. Mezinárodní letiště Puerto Princesa leží 6 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Dos Casa Guest House (7 m), Dos Casa Guest House (40 m), Friendly Transient House (394 m), Cherry's Courtyard Hotel (757 m), Earl De Princesa Hotel (820 m), Wjv Inn Resort (947 m), Summers Lounge (1.09 km), Larosa Hostel Puerto Princesa (1.13 km), DMC Condotel (1.16 km), Luxury Villa with Pool in Tropical Garden (1.17 km),
Provozováno soukromým hostitelem
The air-conditioned apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a bidet. The apartment's kitchen, which features a refrigerator and kitchenware, is available for cooking and storing food. Boasting a terrace, this apartment also offers a tea and coffee maker, a seating area and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 5 beds.
The air-conditioned apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a bidet. The apartment's kitchen, which features a refrigerator and kitchenware, is available for cooking and storing food. A seating area, a desk, a terrace and a tea and coffee maker are offered in this apartment. The unit has 2 beds.
The air-conditioned apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a bidet. The apartment's kitchen, which features a refrigerator and kitchenware, is available for cooking and storing food. A seating area, a desk, a terrace and a tea and coffee maker are available in this apartment. The unit has 1 bed.
Při výběru Dos Casa si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Dos Casa začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Transfer z/na letiště, Půjčovna aut, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Garážové parkování, Parkovací místa pro handicapované, Doprava z letiště, Doprava na letiště, Kyvadlový autobus
Rychlé přihlášení a odhlášení, Osobní přihlašování/odhlašování
Patio , Venkovní sezení
Prádelní služba
Fax a kopírování
Malý obchod v areálu
Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vstup pomocí klíče
Strážení 24 hodin denně, Bezpečnostní signalizace, Kamerový systém v společných prostorách, Venkovní bezpečnostní kamery, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Lékárnička k dispozici
Možnost bezhotovostní platby
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní, Pečlivě zabalené pokrmy při donášce
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 14:00:00 Do 20:00:00
Od 12:00:00 Do 13:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Dos Casa, jejich souřadnice vás tam mohou dostat v žádném okamžiku! - 9.78891,118.730618
Hledáte místo k zaparkování? Už nehledejte! Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro všechny své hosty, takže Váš pobyt ještě příjemnější!
Check-in v Dos Casa začíná na 14:00:00 a check-out je před 13:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Dos Casa, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Filipíny — Ricres Hometel R3, Urban Deca EDSA Budget Place w/ Unli Wi-Fi Netflix, Iloilo Condominiums, Condo unit open for staycation, Hill Stay by RAB,
Více destinací — Hotely v Xinshi, Hotely v Vysoká, Hotely v Alofi, Hotely v Freetown, Hotely v Tranqueras,









