Filtry
Sprawdź lokalizację
Dodaj opinię
Oferty promocyjne
Rodzaj obiektu

Domek u lesa, Vamberk

Rezerwacja, noclegi, opinie gości, galeria zdjęć, ceny
  • 127, 516 01 Vamberk, Czechy Czechy - Pokaż na mapie
Rodzaj obiektu: Dom wakacyjny
Sprawdź cenę
Krótki opis

Obiekt Domek u lesa położony jest w miejscowości Vamberk i oferuje bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: The Grandmother's Valley – 44 km, Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 48 km, Aqua Park Kudowa-Zdrój – 49 km. Taras i bezpłatny prywatny parking są dostępne na miejscu. W okolicy w odległości 38 km znajduje się Pałac w Litomyślu.

W domu wakacyjnym do dyspozycji gości przygotowano kilka sypialni (2) oraz kuchnię. Telewizor z płaskim ekranem jest częścią wyposażenia.

Lotnisko Lotnisko Pardubice znajduje się 50 km od obiektu.

Udogodnienia
Aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, z dumą ogłaszamy całkowity zakaz palenia we wszystkich naszych miejscach zakwaterowania. Wierzymy, że jest to ważny krok w kierunku tworzenia pozytywnych doświadczeń dla każdego, kto nas odwiedza! Nasz obiekt oferuje niezawodne Wi-Fi i inne usługi, aby Państwa pobyt był jak najbardziej komfortowy. Oferujemy również łatwy dostęp do pobliskich centrów handlowych, sklepów i restauracji. Zatrzymując się u nas, będą Państwo mieli do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, w której można ugotować coś pysznego! Zarezerwuj swój pobyt u nas już dziś.
English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Português Norsk Suomi Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Zobacz dostępne terminy
Rodzaje pokoi / apartament
Dom z 2 sypialniamiOpis pokoju
Więcej
Zdjęcia pokoju Dom z 2 sypialniami
Media/Technologia
  • telewizor LCD
Posiłki i napoje
  • kuchnia
Okolica i widok
  • taras z widokiem

Goście mają do dyspozycji kuchnię, w której mogą przygotowywać posiłki i przechowywać żywność. Ten dom wakacyjny oferuje również taras. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 5 łóżek.

Opinie o obiekcie Domek u lesa

Wybierając Domek u lesa, zapoznaj się z opiniami innych gości.

Dodaj opinię i ocenę
Podziel się wrażeniami związanymi z pobytem w tym miejscu
Dodaj opinię

Ceny w hotelu Domek u lesa

Ceny w hotelu Domek u lesa zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.

Sprawdź cenę

Udogodnienia w obiekcie Domek u lesa

Ogólne Ogólne

miejsce parkingowe, akceptujemy zwierzęta domowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku

Usługi Usługi

dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi

Pomieszczenia ogólnodostępne Pomieszczenia ogólnodostępne

przestronny taras

Różne Różne

absolutny zakaz palenia

Internet Internet

Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.

Parking Domek u lesa Parking

Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.

Zasady działalności obiektu Domek u lesa

Zameldowanie Domek u lesa Zameldowanie

od 15:00:00 do 18:00:00

Wymeldowanie Domek u lesa Wymeldowanie

od 08:00:00 do 11:00:00

Dzieci i dodatkowe łóżka Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta Zwierzęta

Zwierzęta są akceptowane. Nie jest pobierana opłata.

Personel mówi w nastepujących językach: Personel mówi w nastepujących językach:
Sposoby kontaktu Domek u lesa Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Atrakcje i lokalizacja Domek u lesa w miejscowości Vamberk

 
Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)
Współrzędne GPS obiektu Domek u lesa.

Dostęp do obiektu Domek u lesa nigdy nie był łatwiejszy. Dzięki tym współrzędnym możesz szybko i dokładnie określić jego położenie! - 50.123026,16.317424

Czy obiekt Domek u lesa oferuje bezpłatny dostęp do internetu?

Domek u lesa rozpieszcza swoich gości darmowym internetem, więc możesz pozostać podłączony podczas całej wizyty!

Czy Domek u lesa oferuje bezpłatny parking?

Potrzebujesz miejsca na nocleg z wygodnym parkingiem? Nasz obiekt jest idealnym miejscem - a co najlepsze, jest on bezpłatny!

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w nieruchomości Domek u lesa?

Zameldowanie w obiekcie Domek u lesa rozpoczyna się o 15:00:00, a wymeldować się można do 11:00:00.

Jaki jest najlepszy sposób na kontakt z obiektem Domek u lesa?

Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Domek u lesa, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.

Vamberk — hotele