Znakomity
9,6 /10

Ocena na podstawie 12 opinii

Filtry
Sprawdź lokalizację
Dodaj opinię
Oferty promocyjne

Dom z bala balia, Biskupiec

Rezerwacja, noclegi, opinie gości, galeria zdjęć, ceny
  • Ruklawki 110ł, 11-300 Biskupiec, Polska Polska - Pokaż na mapie
9,6 /10
Znakomity
Rodzaj obiektu: Dom wakacyjny
Sprawdź cenę
Krótki opis

Obiekt Dom z bala balia położony jest w miejscowości Biskupiec. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Olsztynie – 33 km, PKS Olsztyn – 33 km. Okolica jest idealna do wędkowania. Ogród i prywatny parking są dostępne na miejscu bez dodatkowych opłat. W okolicy w odległości 38 km znajduje się Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce.

W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i piekarnik, a także łazienkę (1) z wanną lub prysznicem. Obiekt oferuje widok na ogród dla gości do podziwiania.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Mrągowie – 31 km, Zamek w Reszlu – 33 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 53 km od obiektu.

Udogodnienia
Zapraszamy do miłego spędzenia czasu w naszym obiekcie. Oferujemy pokoje z wanną oraz pokoje z jacuzzi. Możesz skorzystać z jacuzzi, możesz skorzystać z masażu wodnego w jacuzzi. To idealne miejsce na wypoczynek i relaks lub romantyczny weekend. W naszych pokojach nie wolno palić. Nasza polityka zapewnia, że wszyscy goście mogą cieszyć się czystym i wygodnym pobytem podczas wizyty u nas! Korzystając z żelazka w pokoju, można mieć pewność, że ubrania będą wyglądały świeżo i bez zagnieceń - to idealne rozwiązanie, aby zrobić dobre wrażenie! Odwiedź nas teraz i wykorzystaj swój czas jak najlepiej! Gwarantujemy, że nie będą Państwo żałować.

Hotele i noclegi w pobliżu Dom wakacyjny nad Jeziorem Dadaj (19 m), Sunny Lake House Warmia i Mazury jezioro Dadaj (82 m), Hotel Słoneczny Brzeg (147 m), Domek u Charnasia (652 m), Słoneczne Wzgórze nad Dadajem Domek 1 (1.30 km), Dadaj Park Tiny (1.46 km), Dadaj Park Home (1.53 km), Nasy Holiday (1.79 km), Apartament blisko dwóch jezior na Warmii i Mazurach (3.26 km), Nowoczesny apartament Ludova (3.40 km),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Português Norsk Suomi Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.

Zobacz dostępne terminy
Rodzaje pokoi / apartament
Dom z 2 sypialniamiOpis pokoju
Więcej
Zdjęcia pokoju Dom z 2 sypialniami
Udogodnienia w pokoju
  • osobne wejście do pokoju,
  • ochrona przed komarami,
  • szafa lub garderoba na odzież,
  • instalacja grzewcza,
  • kanapa rozkładana,
  • wieszak na ubrania,
  • urządzenie do prasowania ubrań,
  • gniazdo elektryczne przy łóżku,
  • kanapa do relaksu,
  • suszarka na odzież,
  • maszyna do prania ubrań,
  • sprzęt do prasowania ubrań
Łazienka
  • chusteczki higieniczne,
  • toaleta,
  • wanna lub prysznic,
  • prywatna łazienka
Media/Technologia
  • przenośny hotspot WiFi,
  • telewizor LCD,
  • telewizor z płaskim ekranem
Posiłki i napoje
  • kuchenka gazowa,
  • meble ogrodowe,
  • aneks kuchenny,
  • kieliszki do wina,
  • urządzenia kuchenne,
  • grill,
  • strefa jadalna,
  • płyta indukcyjna,
  • stół na dworze,
  • stół,
  • lodówka,
  • czajnik elektryczny
Usługi dodatkowe
  • komplet pościeli
Okolica i widok
  • widok na ogród,
  • taras z widokiem
Cechy budynku
  • osobny budynek

Boasting a private entrance, this holiday home also comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath or a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the fully equipped kitchenette. The holiday home also includes a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 5 beds.

Opinie o obiekcie Dom z bala balia

Wybierając Dom z bala balia, zapoznaj się z opiniami innych gości.

Dodaj opinię i ocenę
Podziel się wrażeniami związanymi z pobytem w tym miejscu
Dodaj opinię

Ceny w hotelu Dom z bala balia

Ceny w hotelu Dom z bala balia zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.

Sprawdź cenę

Udogodnienia w obiekcie Dom z bala balia

Ogólne Ogólne

miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny

Rekreacja Rekreacja

łowienie ryb, pływanie kajakiem, plaża, puby

Basen i odnowa biologiczna Basen i odnowa biologiczna

wanna z hydromasażem / jacuzzi

Pomieszczenia ogólnodostępne Pomieszczenia ogólnodostępne

zielony ogród, przestronny taras, słoneczny taras, wyposażenie ogrodowe, kącik piknikowy, ognisko na świeżym powietrzu

Różne Różne

pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje wieloosobowe, absolutny zakaz palenia

Dystans społeczny Dystans społeczny

Dostępne są transakcje bez użycia gotówki

Sprzątanie i dezynfekcja Sprzątanie i dezynfekcja

Stosowane są środki chemiczne do czyszczenia, które skutecznie hamują rozwój koronawirusa, Materiały takie jak pościel, ręczniki czy inny tekstylia prane są zgodnie z zaleceniami władz miejscowych, Pokoje są poddawane dezynfekcji pomiędzy kolejnymi pobytami gości, Pokoje są zabezpieczane po sprzątaniu aż do momentu przyjazdu kolejnych gości, Usługi sprzątania w obiekcie są realizowane przez wyspecjalizowaną firmę sprzątającą

Bezpieczeństwo dotyczące żywności i napojów Bezpieczeństwo dotyczące żywności i napojów

Wszelkie naczynia i sztućce są poddawane procesowi dezynfekcji

Internet Internet

Informacje o internecie są niedostępne.

Parking Dom z bala balia Parking

Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.

Zasady działalności obiektu Dom z bala balia

Zameldowanie Dom z bala balia Zameldowanie

od 15:00:00 do 18:00:00

Wymeldowanie Dom z bala balia Wymeldowanie

od 08:00:00 do 11:00:00

Dzieci i dodatkowe łóżka Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Personel mówi w nastepujących językach: Personel mówi w nastepujących językach:
         
Sposoby kontaktu Dom z bala balia Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Atrakcje i lokalizacja Dom z bala balia w miejscowości Biskupiec

 
Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)
Jakie są współrzędne geograficzne placówki Dom z bala balia?

Obiekt Dom z bala balia można znaleźć w mgnieniu oka dzięki jego współrzędnym! - 53.856846,20.889777

Czy w Dom z bala balia oferujecie bezpłatny parking dla wszystkich gości?

Podczas pobytu w obiekcie Dom z bala balia, parkowanie nie będzie problemem - jest bezpłatne dla wszystkich gości! Ciesz się swoją wizytą, nie martwiąc się o koszty znalezienia miejsca.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Dom z bala balia?

Zameldowanie w obiekcie Dom z bala balia rozpoczyna się o 15:00:00, a wymeldować się można do 11:00:00.

Jak skontaktować się z obiektem Dom z bala balia?

Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Dom z bala balia, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.

Miasta cieszące się największą popularnością: Polska.