Podle 69 hodnocení
DK 2BR 5Pax with balcony NEAR Subang Airport nabízí bezplatné Wi-Fi a fitness centrum. Federal Territory Mosque se nachází 20 km odtud a Perdana Botanical Gardens 22 km. Ubytování poskytuje venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Evolve Concept Mall se nachází 11 km odtud.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, jídelní část, kuchyň s lednicí a obývací prostor. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
V ubytování DK 2BR 5Pax with balcony NEAR Subang Airport budete mít k dispozici dětské hřiště.
KL Sentral vlakové nádraží se nachází 23 km od ubytování DK 2BR 5Pax with balcony NEAR Subang Airport a Světové obchodní centrum Putra je 23 km daleko. Letiště Sultan Abdul Aziz Shah leží 3 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování DK Impian Studio Subang Airport (3 m), Dk impian Sweet Home (3 m), NEAR SUBANG AIRPORT Dk Impian Studio 1-3 pax (3 m), Shem's DK Impian Airport Subang (3 m), Shem's DK Impian Airport Subang with Balcony (3 m), DK Impian Damansara Townview Fully Air-Con SUITE (3 m), 2 bedroom fully furnished apartment (3 m), Dk impian Dwest cozy studio (3 m), DK Impian Damansara West SHAH ALAM , MALAYSIA (3 m), DK impian Damansara West Studio (3 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Meals can be prepared in the kitchen, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, a microwave and an electric kettle. The spacious apartment provides air conditioning, a washing machine, a private entrance, soundproof walls, as well as a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 3 beds.
Při výběru DK 2BR 5Pax with balcony NEAR Subang Airport si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu DK 2BR 5Pax with balcony NEAR Subang Airport začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Posilovna, Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Dětský plavecký bazén, Koupací bazén
Rychlé přihlášení a odhlášení, Osobní přihlašování/odhlašování
Dětské hřiště venku, Venkovní dětská hřiště
Výtahová zařízení , Zvukově izolované pokoje , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vstup pomocí klíče, Vstup pomocí přístupové karty
Strážení 24 hodin denně, Bezpečnostní signalizace, Požární hlásiče, Kamerový systém v společných prostorách, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 21:30:00
Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 MYR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud chcete najít objekt DK 2BR 5Pax with balcony NEAR Subang Airport, stačí zadat tyto souřadnice a rychle se tam dostat! - 3.168107,101.533318
DK 2BR 5Pax with balcony NEAR Subang Airport ví, jak udělat radost vašim hostům - nabízí bezplatné připojení k internetu! Tak směle do toho, využijte tohoto skvělého pohodlí a připojte se.
Už nehledejte - jejich hosté mají k dispozici bezplatná parkovací místa!
Check-in v DK 2BR 5Pax with balcony NEAR Subang Airport začíná na 15:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na DK 2BR 5Pax with balcony NEAR Subang Airport, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Malajsie — Voon 4 bedroom homestay Mersing 2, Danga Bay The Sunny Coast 3BR 8Pax by Our Stay, Maxhome Cozy at The Luxe, RC Residence By Feel Home, Iconic Regency Seaview Homestay with Rooftop Pool,
Více destinací — Hotely v Husseïn Dey, Hotely v Narsaq, Hotely v Fontvieille, Hotely v Lungga, Hotely v Singapur,









