Diggers Beach Studio se nachází v destinaci Kororo Basin a nabízí bar. Pláž Diggers Beach se nachází 200 metrů odtud, The Big Banana 1,3 km a Coffs Harbour Train Station 4,7 km. Na místě je k dispozici restaurace, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyňský kout s kompletním vybavením včetně lednice a mikrovlnné trouby a 1 koupelnu. Apartmán má také posezení a koupelnu.
O pohodový pobyt v ubytování Diggers Beach Studio se vám postará venkovní bazén a zahrada.
Coffs Harbour Racecourse se nachází 5,3 km od ubytování Diggers Beach Studio a Coffs Harbour Golf Club 5,8 km od ubytování. Letiště Coffs Harbour leží 5 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Diggers Beach Retreat (0 m), Lumière - Large Modern Family Home, Pool, Beach (1.25 km), Shell Cove Beach house (1.28 km), Azure - Luxe, Pool Beachfront (1.33 km), Gerald's Break Away - Style and luxury with Pool (1.37 km), Twin Waters Korora (1.79 km), Korora's Haven Coffs Harbour (1.87 km), Coffs Harbour, Korora Bliss (1.89 km), Jacaranda Villa Korora Beach NSW (2.01 km),
Once your booking is confirmed, you will be directed to our guest portal. Prior to check-in, you will be required to complete an identity check by scanning your licence/passport and credit card before being provided with your arrival instructions. This provides security for the owners of the property so they are comfortable that you are who you say you are and you have the documents to prove it (similar to a hotel check-in procedure). We do not charge your card, nor does it get stored by our system, and you are welcome to block out some numbers, but please note that our guest portal has the highest level of PCI compliance available. This process is necessary due to the fact that we have a self-check-in system.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Featuring 1 bedroom and 1 bathroom, this apartment is comprised of a living room and seating area. In the well-equipped kitchenette, guests will find a refrigerator, kitchenware, a microwave and a toaster. The apartment offers a washing machine, an electric kettle, tumble dryer and a TV. The unit offers 1 bed.
Při výběru Diggers Beach Studio si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Diggers Beach Studio začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Jízda na kole, Hraní minigolfu, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Jídelna, Nápojový bar
Posilovna, Krytý plavecký bazén, Bazén venkovní, Pobřeží, Vyhrávaný bazén, Plavecký bazén, Koupací bazén
Zahrada , Venkovní sezení
Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Požární hlásiče
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 22:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 21 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 AUD. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Hledáte Diggers Beach Studio? Už nehledejte! Vezměte si GPS a vydejte se na tyto souřadnice - dovedou vás tam v žádném okamžiku. - -30.272112,153.140264
Pro ty, kteří chtějí zůstat ve spojení, Diggers Beach Studio - poskytují bezplatné Wi-Fi pro všechny své hosty!
Zůstaňte v Diggers Beach Studio a ušetřete na parkování - je zahrnuto v ceně! Využijte této skvělé nabídky, abyste si mohli bez obav odpočinout.
Check-in v Diggers Beach Studio začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Diggers Beach Studio, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Austrálie — Private Room Near Melbourne Airport, Hahndorf Creek Retreat - Unit 2, The Lane of Lightsview - Relaxed Inner-city Living, Foxhill Shores - WIFI outside pets, Mahzan on Braid Room 5,
Více destinací — Hotely v Zalavég, Hotely v Al Qulay‘ah, Hotely v Călăraşi, Hotely v Ambohitra, Hotely v Kangkar Lanjut,









