Podle 86 hodnocení
Designer & Cozy 2BD Flat with a parking in the city center by Flat Mаnager se nachází na výhodném místě v centru města Sofie, jen kousek od zajímavých míst, jako je Mešita Banja Baši and Katedrála sv. Alexandra Něvského. Rada ministrů se nachází 500 metrů od tohoto ubytování. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování Designer & Cozy 2BD Flat with a parking in the city center by Flat Mаnager patří Divadlo Ivana Vazova, Univerzita v Sofii a Národní archeologické muzeum. Letiště Sofia leží 6 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Beauty downtown - TOP CENTER (19 m), Modern Apartment in the City Center (35 m), Sofia's Elegant Urban Retreat (35 m), Urban Charm & Comfort - Chic 2BD in Prime Location by Flat Mаnager (39 m), Alla Prima - 1BD Flat in Sofia Centre by Flat Mаnager (54 m), Quiet & airy modern apt. Top Centre Free Parking (78 m), Industrial Look Apartment Top Centre + Free Parking (79 m), Old City Views - Luxury 2BDR Apt & Free Parking (85 m), Presidency House Self Check-in Apartments (87 m), The Gallery - Art Studio in the Heart of Sofia by Flat Mаnager (94 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
This spacious apartment comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and free toiletries. Guests can make meals in the kitchen that comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment is air-conditioned and features a seating area with a flat-screen TV, a washing machine, a tea and coffee maker, a dining area, as well as a wardrobe. The unit offers 2 beds.
Při výběru Designer & Cozy 2BD Flat with a parking in the city center by Flat Mаnager si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Designer & Cozy 2BD Flat with a parking in the city center by Flat Mаnager začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Vydání faktury
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 00:00:00
Od 00:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 4 let platí 40.00 BGN za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 BGN.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Objekt Designer & Cozy 2BD Flat with a parking in the city center by Flat Mаnager lze díky svým souřadnicím najít v mžiku oka! - 42.698697,23.327011
Designer & Cozy 2BD Flat with a parking in the city center by Flat Mаnager ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení. Takže můžete sledovat své e-maily a zprávy z domova bez obav!
Designer & Cozy 2BD Flat with a parking in the city center by Flat Mаnager dělá váš pobyt ještě lepší s parkováním zdarma pro všechny hosty - bez závazků!
Check-in v Designer & Cozy 2BD Flat with a parking in the city center by Flat Mаnager začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Designer & Cozy 2BD Flat with a parking in the city center by Flat Mаnager, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Bulharsko — Eros Motel, Апартамент Съни Хаус - Sunny House Apartment, Bright apartment at a great location, Central Apartment Mountain View, Todorka Sunny View Central w Słonecznym Brzegu,
Více destinací — Hotely v Miracatu, Hotely v Mato Correia, Hotely v Mananjary, Hotely v Hargeysa, Hotely v Liquica,









