Depto. Chiloé poskytuje ubytování v destinaci San Cristóbal de Las Casas. Central Plaza & Park se nachází 700 metrů odtud, Santo Domingo Church San Cristobal de las Casas 1,1 km a Del Carmen Arch 800 metrů. Catedral de San Cristóbal se nachází 800 metrů od tohoto ubytování. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.
Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s mikrovlnnou troubou a varnou deskou. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování Depto. Chiloé patří La Merced Church, San Cristobal Church a Muzeum Na Bolom. Mezinárodní letiště Ángel Albino Corzo leží 77 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Depto. Arica (0 m), Depto. Pucón (0 m), Depto Atacama (15 m), Depto. Coquimbo (19 m), Casa acogedora y colonial en San Cristobal LC (49 m), Hotel Casa Azabache (57 m), Hostel El Nagual (69 m), Casa de los gatos (69 m), Casa Flor de Vida (80 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The apartment's kitchen, which has a stovetop and a microwave, is available for cooking and storing food. The spacious apartment offers a tea and coffee maker, a high chair for children, heating, as well as a flat-screen TV. The unit has 1 bed.
Při výběru Depto. Chiloé si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Depto. Chiloé začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 14:00:00 Do 23:00:00
Od 07:00:00 Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Potřebujete najít Depto. Chiloé? Už nehledejte - máme pro vás přesné souřadnice! Nyní přístup na toto místo nemohl být jednodušší. - 16.735921,-92.632656
Hosté hotelu Depto. Chiloé se nemusí starat o hledání Wi-Fi - hotel nabízí bezplatné připojení k internetu! Ideální pro streamování, stahování a procházení webu.
Depto. Chiloé nabízí hostům něco speciálního - parkování zdarma během jejich pobytu! Vezměte peníze, které byste za to utratili, a místo toho si to užijte.
Check-in v Depto. Chiloé začíná na 14:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Depto. Chiloé, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









