Daizzo Hotels se nachází v destinaci Gangtok a nabízí ubytování s terasou, neplaceným soukromým parkovištěm a barem. Stadion Palzor je 600 metrů daleko. Ubytování nabízí pokojovou službu a restauraci. Z pokojů budete mít hezký výhled na hory.
V ubytování Daizzo Hotels mají všechny pokoje psací stůl, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Vlastní koupelna je vybavená sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a pantoflemi. Všechny možnosti mají šatní skříň a varnou konvici.
V ubytování Daizzo Hotels si můžete pochutnat na snídani formou bufetu.
Institut tibetologie Namgyal se nachází 3,2 km od ubytování Daizzo Hotels a Klášter Enchey je 3,4 km od ubytování. Letiště Pakyong leží 26 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Dechen and palmo (0 m), Surya Stays (0 m), Clarion Hotel De Renees Gangtok (0 m), Hotel White Lotus Gangtok (6 m), Olana House (72 m), Matina Regency (77 m), The Basnett Croft (77 m), Hotel Lha-yul nearby MG Road Gangtok (112 m), Zostel Gangtok (151 m), Bungkhim Urban Garden Homestay (152 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The spacious double room offers a tea and coffee maker, a wardrobe, as well as a private bathroom boasting a bath and a shower. This double room provides a flat-screen TV. The unit has 1 bed.
Při výběru Daizzo Hotels si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Daizzo Hotels začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Jídelna, Služba v pokoji, Nápojový bar
Transfer z/na letiště
Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 12:00:00 Do 00:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Děti od 6 let platí 100.00 INR za noc při použití přistýlka. Děti ve věku od 1 do 5 let platí 700.00 INR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Daizzo Hotels v žádném okamžiku? Stačí připojit tyto souřadnice k GPS a budete tam v žádném okamžiku. - 27.337136,88.609657
Daizzo Hotels má pro své hosty speciální pochoutku - internet zdarma! Nebojte se tedy překročení datových limitů během vašeho pobytu!
Připravte se ušetřit peníze na parkovišti! Naše nemovitost nabízí volná místa pro všechny naše hosty.
Check-in v Daizzo Hotels začíná na 12:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Daizzo Hotels, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.