Podle 76 hodnocení
Da nonna Amelia se nachází v destinaci San Vito a poskytuje terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní.
Všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu, bidet, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a lednici. K dispozici je vlastní koupelna s kompletním vybavením včetně sprchy a bezplatných toaletních potřeb.
Letiště Elmas Cagliari leží 66 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování La Soffitta di EmmaSofia (77 m), Apartment Rose e Fiori Sardegna (83 m), Casa vacanze Rose E Fiori Sardegna (88 m), Appartamento Ginepro Sardegna (142 m), La Pavoncella Holiday Home (155 m), Casa Olive (171 m), Diongard House (195 m), ARGHENTU Rooms (196 m), Traditional Sardinian house (219 m), Casa Claudia (224 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.
Provozováno soukromým hostitelem
The spacious studio offers air conditioning, a private entrance, as well as a private bathroom featuring a shower and a bidet. Meals can be prepared in the kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The studio features tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, a tea and coffee maker, a dining area as well as a quiet street view. The unit offers 2 beds.
Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a bidet. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. A seating area with a flat-screen TV, a washing machine and a terrace are offered in this spacious apartment. The unit has 2 beds.
Featuring a private entrance, this air-conditioned apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a bidet. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a terrace with mountain views, this apartment also offers a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds.
Při výběru Da nonna Amelia si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Da nonna Amelia začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parkování na ulici
Vydání faktury
Patio , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 15:00:00 Do 00:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 4 do 10 let platí 10.00 EUR za noc při použití přistýlka. Děti ve věku od 11 do 17 let platí 20.00 EUR za noc při použití přistýlka. Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Získejte souřadnice objektu Da nonna Amelia a dostaňte se tam okamžitě! Už nemusíte zdlouhavě hledat. - 39.440655,9.539206
Da nonna Amelia rozmazluje své hosty s bezplatným internetem, který jim umožní zůstat ve spojení během svého pobytu zde!
Da nonna Amelia ví, jak stresující může být hledání parkovacích míst, a proto nabízí svým hostům volná místa! Už nemusíte ztrácet čas hledáním a stresem o nákladech.
Check-in v Da nonna Amelia začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Da nonna Amelia, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









