Podle 48 hodnocení
Cozy 2 bedrooms with private parking space and garden se nachází v destinaci Edinburgh a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. National Museum of Scotland se nachází jen 4,3 km daleko a Edinburgh Waverley station 4,6 km. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Edinburská univerzita se nachází 3,9 km odtud.
Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a mikrovlnné trouby a 1 koupelnu s sprchou. Tento apartmán poskytuje také TV s plochou obrazovkou a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
Arthurs Seat se nachází 4,7 km od ubytování Cozy 2 bedrooms with private parking space and garden a The Real Mary King's Close 4,9 km. Letiště Edinburgh leží 17 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Spacious 3 bedroom flat (112 m), Spacious 3 Bedroom Flat (112 m), Lux 2 Bedroom Ground Floor Apartment (144 m), A Nice Room in Edinburgh (288 m), Arden Guest House, Craigmillar Castle Edinburgh (342 m), 3 bedrooms bungalow, sleeps 6, free parking with garden (376 m), Exceptional 2-bedroom apartment! (429 m), 1BR Edinburgh Stay with Free Parking Sleeps 4 (847 m), Cheerful 2 bedroom flat with free parking (871 m), Double room in 3 bedroom house (932 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Boasting a private entrance, this spacious apartment also comes with 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The fully equipped kitchen has a refrigerator, kitchenware, a microwave and a toaster. The apartment features a washing machine, a tea and coffee maker, a wardrobe, a flat-screen TV, as well as garden views. The unit has 2 beds.
Při výběru Cozy 2 bedrooms with private parking space and garden si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Cozy 2 bedrooms with private parking space and garden začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Zahrada
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 00:00:00
Od 00:00:00 Do 10:30:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 250.00 GBP.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Najděte cestu k objektu Cozy 2 bedrooms with private parking space and garden v žádném okamžiku - stačí zadat tyto souřadnice do GPS a jste tam. - 55.91993,-3.152112
Cozy 2 bedrooms with private parking space and garden rozmazluje své hosty internetem zdarma, takže můžete zůstat ve spojení po celou dobu vaší návštěvy!
Hosté tohoto ubytovacího zařízení mohou parkovat zdarma, což jim dává jednu menší věc, o kterou se mohou během svého pobytu starat!
Check-in v Cozy 2 bedrooms with private parking space and garden začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:30:00.
Jakmile provedete rezervaci na Cozy 2 bedrooms with private parking space and garden, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Arden House Hotel, Skyvillion -COZY & AMAZING King 1Bed Apartment in London Cockfosters Mins to Tube, Bell House, Alocin cottage, Shepherds Rest Cotswolds Cottage Farm Stay With Pool,
Více destinací — Hotely v Couso, Hotely v Bāndarban, Hotely v Brazzaville, Hotely v Meerzorg, Hotely v ‘Eua Island,









