Podle 17 hodnocení
COLIBRI se může pochlubit výhledem na hory a poskytuje ubytování s sezónním venkovním bazénem a patiem. Del Libertador Hill se nachází přibližně 6 km odtud. Tento prázdninový dům má soukromý bazén, zahradu, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního stravování.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená bidetem, sprchou a fénem.
City Hall se nachází 6,2 km od ubytování COLIBRI a Calvario Hill 6,8 km.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Quinta vista del pinar (273 m), Casa Nico (488 m), El sitio ideal (550 m), La Posta del Hípico (636 m), EnSueños Tandil (847 m), Departamento 1 Tandil (877 m), Departamento en Tandil 2 (881 m), Cabaña meolos (915 m), Lo de pame y Fran (994 m), Complejo Las Palmeras (1.04 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This holiday home features a pool with a view. The air-conditioned holiday home has 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower and a bidet. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the kitchen. The holiday home also features a barbecue. The holiday home offers a flat-screen TV, a tea and coffee maker, a dining area, a wardrobe as well as garden views. The unit has 2 beds.
Při výběru COLIBRI si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu COLIBRI začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Bazén venkovní, Venkovní bazén (letní), Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Ohraničení kolem bazénu, Koupací bazén
Zahrada , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Venkovní dětská hřiště
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezpečnostní signalizace
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 14:00:00
Děti ve věku od 0 do 1 let platí 7.00 USD za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Objevování COLIBRI nebylo nikdy snazší - stačí zadat jejich souřadnice a budete tam okamžitě! - -37.299719,-59.114576
COLIBRI ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatný přístup k internetu!
COLIBRI se postaral o vaše parkoviště - zůstaňte s námi a zapomeňte na potíže s hledáním místa!
Check-in v COLIBRI začíná na 15:00:00 a check-out je před 14:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na COLIBRI, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Argentina — La Salamanca, Departamento Coronel Arias, Posada Sausalito, Departamento en Recoleta 2 ambientes, Departamento en resistencia chaco,
Více destinací — Hotely v Bata, Hotely v Tripoli, Hotely v Bamako, Hotely v Karolewo, Hotely v Jericho,









