Cocon de la Tour - Chambre 1 - Hypercentre se nachází v destinaci Troyes a poskytuje sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Espace Argence se nachází 600 metrů odtud. Nigloland se nachází 45 km od tohoto apartmánu a Superior School of Design 800 metrů.
Tento apartmán má kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou a kávovarem. Koupelna je vybavená sprchou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování Cocon de la Tour - Chambre 1 - Hypercentre patří Vlakové nádraží Gare de Troyes, Stade de l'Aube a Troyes University Centre. Letiště Châlons Vatry leží 66 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Cocon de la Tour - Chambre 2 - Hypercentre (0 m), Le Cordelier - Jardin en plein centre - Quais de Seine (68 m), L'Ecrin duplex balnéo & Sauna (121 m), Chez Dany - Tiny House - Wi fi - centre ville (132 m), Appartement complet équipé Idéal groupe PRO/famille * 10 pers * 5 chb * Mon Groom (152 m), Quai de Champagne (159 m), Le Golden - Charme et confort en plein cœur de Troyes - Parking privé (170 m), Appartement Ô cœur de Troyes (173 m), Le Chevalier au Lion - City center (175 m), Le Cosy Dampierre (183 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The double room features a shared bathroom, a washing machine, a coffee machine, as well as a seating area with a flat-screen TV. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. This double room has a dining area, a sofa, TV, as well as chocolate for guests. The unit offers 1 bed.
Při výběru Cocon de la Tour - Chambre 1 - Hypercentre si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Cocon de la Tour - Chambre 1 - Hypercentre začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Vydání faktury
Společná kuchyňská zóna , Společenský prostor
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 16:00:00 Do 21:00:00
Od 06:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete rychle najít Cocon de la Tour - Chambre 1 - Hypercentre? Naše souřadnice vás tam rychle dovedou. - 48.301546,4.077014
Cocon de la Tour - Chambre 1 - Hypercentre ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení. Takže můžete sledovat své e-maily a zprávy z domova bez obav!
Check-in v Cocon de la Tour - Chambre 1 - Hypercentre začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Cocon de la Tour - Chambre 1 - Hypercentre, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Avignon Grand Hotel, Chambre privée, Mer et Foret, La Grimaudière, Le chalet des 4 saisons, Lovely place in Caen's historic center,
Více destinací — Hotely v Phumĭ Thlôk Yŭl, Hotely v Don Det, Hotely v Kingston, Hotely v Anibare, Hotely v Marmara,









