Celkové hodnocení hotelu
Charming House in Villanueva de los Infantes with Enclosed Garden se nachází v destinaci Villanueva de los Infantes a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací a zahradu. Přírodní park Lagunas de Ruidera se nachází 44 km odtud. Na místě budete mít k dispozici balkon a terasu.
Tento prázdninový dům má 4 ložnice, kuchyň s lednicí a myčkou nádobí, TV, posezení a koupelnu. V tomto prázdninovém domě jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Nedaleké hotely a jiné ubytování VIVIENDA DE USO TURISTICO El Jabalon (2 m), Jabalon bajo (6 m), La casa de la Fuente Vieja (54 m), CASA RURAL BUENA VENTURA (85 m), Claustro de las Clarisas (112 m), Las Violetas (145 m), Casa Rural IRIS (263 m), Casa Rural Señorio de Quevedo (297 m), hotel rural la gavilla (382 m), Posada Abuela Fidela (388 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The spacious holiday home features a private bathroom, air conditioning, a washing machine, as well as a seating area with a TV. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven in the well-equipped kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. The holiday home provides a tea and coffee maker, a wardrobe, tumble dryer, as well as a balcony. The unit offers 7 beds.
Při výběru Charming House in Villanueva de los Infantes with Enclosed Garden si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Charming House in Villanueva de los Infantes with Enclosed Garden začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Zahrada , Patio
Bezbariérový přístup , Klimatizační zařízení , Přístup pro vozíčkáře
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Parking information is not available.
Od 15:00:00 Do 19:00:00
Od 07:00:00 Do 12:00:00
Děti ve věku od 0 do 1 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 100.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
S několika jednoduchými souřadnicemi jste na cestě do Charming House in Villanueva de los Infantes with Enclosed Garden v žádném okamžiku! Tak je popadněte a vydejte se na cestu - v této úžasné lokalitě na vás čeká spousta úžasných věcí. - 38.738845,-3.010091
Charming House in Villanueva de los Infantes with Enclosed Garden jde ještě o krok dále tím, že poskytuje svým hostům bezplatný přístup k internetu - takže můžete zůstat ve spojení během vaší cesty!
Check-in v Charming House in Villanueva de los Infantes with Enclosed Garden začíná na 15:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Charming House in Villanueva de los Infantes with Enclosed Garden, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Amena Mar Hotel, Blau Hotel Las Caldas, Hostal Serruchi, Villa del sol - piscina climatizada, GALIHOST - Apartamentos Carmucha y Benito,
Více destinací — Hotely v Johvi, Hotely v Irbíl, Hotely v Ōgimi, Hotely v Salem, Hotely v Hutts Gate,