Chalupa Helena se nachází ve Vítkovicích a nabízí zahradu, přístup na lyžích až k ubytování a sdílenou kuchyň. Autobusová zastávka Strážné se nachází jen 22 km odtud. Z ubytování se otevírá výhled na hory a výhled do zahrady. Vodopád Szklarki se nachází 31 km odtud.
Tento prázdninový dům má 4 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu s vanou. Tento prázdninový dům poskytuje také posezení, pračku a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
Chalupa Helena nabízí venkovní gril. K dispozici je zde herna s stolním tenisem.
Vodopád Kamienczyka se nachází 32 km od ubytování Chalupa Helena a Szklarska Poręba (Zastávka autobusů) 34 km. Letiště Pardubice leží 94 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Penzion Kabourek (541 m), Aldrov Deerhouse (782 m), Roubenka Terezka (802 m), Ubytování Mirka (831 m), Chata Lahvanka (990 m), Chata Diana (1.00 km), Holiday Home Hoja 1 by Interhome (1.03 km), Holiday Home Hoja by Interhome (1.03 km), Apartmán na Faře (1.04 km), Útulný apartmán Vitkovice (1.04 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
The spacious holiday home features a washing machine, a private entrance, as well as a shared bathroom boasting a bath and a hairdryer. The well-fitted kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Among the room amenities are a tea and coffee maker, a seating area, tumble dryer as well as outdoor furniture and garden views. The unit has 6 beds.
Při výběru Chalupa Helena si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Chalupa Helena začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni
Sjezdové lyžování, Stolní tenisový stůl, Místnost pro lyžování, Umístění u sjezdovky
Grilování
Zahrada , Herní místnost , Společná kuchyňská zóna , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Stolní hry a puzzle, Herní místnost pro děti
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Krmítka pro domácí zvířata, Vstup pomocí klíče
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Parking information is not available.
Od 15:00:00 Do 19:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Potřebujete najít Chalupa Helena? Už nehledejte - máme pro vás přesné souřadnice! Nyní přístup na toto místo nemohl být jednodušší. - 50.683861,15.511251
Check-in v Chalupa Helena začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Chalupa Helena, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Česká republika — Pension U Blinků, Apartmány u Moravčíků, Valnovka Wellness Hotel, Apartment Rieger 1 by Interhome, Apart Kobylí,
Více destinací — Hotely v Maranjān, Hotely v Geurie, Hotely v Vrástama, Hotely v Al Mafraq, Hotely v Riversdale,









