Score uit 19 beoordelingen
Chalet Vega - Arlberg Holiday Home, beschikt over een fitnesscentrum en een terras, en bevindt zich in Pettneu am Arlberg, op 48 km van Area 47 en 7,2 km van Treinstation Sankt Anton am Arlberg. Deze vakantiewoning heeft gratis privéparkeren, een gedeelde keuken en gratis WiFi.
De vakantiewoning heeft 5 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 6 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
In de omgeving kun je skiën en de vakantiewoning biedt opslagruimte voor ski's.
Vliegveld Luchthaven Innsbruck-Kranebitten ligt op 86 km van de accommodatie.
Hotels in de buurt Haus Anton lebt (40 m), Chalet Bella (41 m), Apartment Jordan by Interhome (65 m), Apartment Stark-2 by Interhome (104 m), ARLALPIN (208 m), Apartment Christina by Interhome (261 m), Apart Mirjam (277 m), Haus Carinthia (279 m), Bergblick-Pettneu (288 m), Stöcklhof (349 m),
Het bijzondere aan dit vakantiehuis is de sauna. Dit ruime vakantiehuis bestaat uit 1 woonkamer, 5 aparte slaapkamers en 6 badkamers met een bad en een douche. De goed uitgeruste keuken is voorzien van een kookplaat, een koelkast, een vaatwasser en keukengerei. Er is ook een barbecue. Dit vakantiehuis heeft een koffiezetapparaat, een eethoek, een televisie en een terras. In de unit staan 5 bedden.
Bij het kiezen van Chalet Vega - Arlberg Holiday Home, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij Chalet Vega - Arlberg Holiday Home beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats, Draadloos internet in de hele accommodatie
Narciarstwo, Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Barbecuefaciliteiten
Fitnessruimte
Parkeerplaats in garage
Buitenterras, Speelkamer, Gemeenschappelijke keuken
Binnenspeeltuin
Kamers zonder roken, Kamers voor gezinnen
Rookdetector
Desinfecterende handgel beschikbaar in de accommodatie en gemeenschappelijke ruimtes
Contactloze in- en uitcheckprocedure, Betaling zonder contant geld mogelijk, Naleving van afstandsregels
Linnengoed, handdoeken en wasgoed gewassen volgens de richtlijnen van de lokale overheid, Gastenverblijf wordt na reiniging verzegeld voor gebruik
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar. WiFi is in alle gebieden beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar. Parkeergarage is beschikbaar.
Vanaf 15:00:00 Tot 00:00:00 uur
Vanaf 00:00:00 Tot 10:00:00 uur
Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Er gaat niets boven een goede jacht! Volg de coördinaten om Chalet Vega - Arlberg Holiday Home te ontdekken wat u te wachten staat. - 47.143646,10.338922
Chalet Vega - Arlberg Holiday Home weet hoe ze hun gasten zich thuis kunnen laten voelen - met gratis internet ben je nooit te ver van de wereld!
Gasten van onze accommodatie hebben nu een ding minder om zich zorgen over te maken - gratis parkeren! Dankzij het feit dat hun stress al onder controle is, kunnen ze zich concentreren op het optimaal benutten van hun verblijf.
Inchecken bij Chalet Vega - Arlberg Holiday Home begint bij 15:00:00 en uitchecken is vóór 10:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij Chalet Vega - Arlberg Holiday Home, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Oostenrijk — Sport Chalet Maria Alm, Dream House, Haus Petra, Sonnalm Lechtal, Mini-Wohnung für Hackler,
Meer bestemmingen — Hotels in Gotuwela, Hotels in Los Naranjos, Hotels in Poganovo, Hotels in Kumsal, Hotels in Highlands,









