CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L., Santa Margherita Ligure

●●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • Via Zara, 16038 Santa Margherita Ligure, Itálie Itálie - Zobrazit na mapě
8,0 /10
Velmi dobré
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. Se může pochlubit výhledem na město a poskytuje ubytování s balkonem a kávovarem. Pláž Spiaggia Santa Margherita Ligure se nachází přibližně 400 metrů odtud. V tomto apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi. Casa Carbone se nachází 20 km odtud a University of Genoa 32 km.

Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená bidetem a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.

Aquarium of Genoa se nachází 33 km od ubytování CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. A Port of Genoa je 43 km daleko. Letiště Kryštofa Kolumba – Janov leží 43 km od ubytování.

Vybavení
Náš tým odborníků vždy zajišťuje, že jsou přísně dodržována místní bezpečnostní opatření a protokoly. Ať už u nás pobýváte pracovně nebo za zábavou, chceme, abyste se u nás cítili jako doma – a to znamená, že budete moci relaxovat v pohodlném nekuřáckém prostředí. Naše nekuřácké pokoje jsou prostorné a dobře vybavené a zařízení je prvotřídní. Tak proč to nezkusit příště, až budete hledat místo k pobytu? Myslíme si, že budete spokojeni! Náš pokoj je vybaven klimatizací, která zajišťuje vždy perfektní teplotu! Naším cílem je, aby Váš pobyt byl co nejpohodlnější a nejbezproblémovější. Rezervace u nás je jednoduchý proces, proto využijte naši online rezervační funkci ještě dnes!

Nedaleké hotely a jiné ubytování Casa Albina by Holiday World (28 m), Santa Margherita Apartment in the city center (41 m), CasaViva - Central Wonderful Home in Santa M. (41 m), CasaViva - Central Comfy Flat with parking in Santa M (42 m), Luvì - Riviera Luxury Flat (44 m), LHP Hotel Santa Margherita Palace & SPA (48 m), House Fiorita by Holiday World (52 m), Livin' Portofino LUX (72 m), Casa Margherita (74 m), CASA BIANCA - Il tuo rifugio a Santa Margherita (74 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

A surcharge of EUR 70 applies for arrivals after check-in hours. All requests for late arrival are subject to confirmation by the property.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.
Provozováno soukromým hostitelem

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Apartmán s 1 ložnicíPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán s 1 ložnicí
Vybavení pokoje
  • Čistící prostředky,
  • Vytápění,
  • Koše na odpadky,
  • Dřevěná či parketová podlaha,
  • Sezení,
  • Skříň či šatník,
  • Sušák na prádlo,
  • Zásuvka vedle postele,
  • Rozkládací gauč,
  • Automatická pračka,
  • Klimatizační zařízení,
  • Polštář bez peří
Koupelna
  • Vana nebo sprcha, koupelna s vanou nebo sprchou,
  • Toaletní sprcha,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna,
  • Fén, vysoušeč vlasů
Média a technologie
  • Televize,
  • Televize s plochým displejem
Jídlo a pití
  • Mikrovlnka,
  • Pec,
  • Stůl pro jídlo,
  • Kávový přístroj,
  • Chladnička,
  • Myčka nádobí,
  • Kuchyně,
  • Vařič,
  • Kuchyňské náčiní,
  • Rychlovarný konvič,
  • Jídelní prostor,
  • Skleničky na víno, sklenice na víno
Služby a další
  • Ložní prádlo,
  • Přístup pomocí klíče,
  • Osobní ručníky
Exteriér a výhled
  • Balkón,
  • Výhled na městskou část
Bezbariérový přístup
  • Vstup do pokoje pomocí výtahu
Charakteristika budovy
  • Byt v budově
Zabezpečení
  • Hasicí přístroj,
  • Detektor CO (oxidu uhelnatého)

This spacious apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath or a shower and a bidet. Guests can make meals in the kitchen that has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment is air-conditioned and has a seating area with a flat-screen TV, a washing machine, a coffee machine, a dining area, as well as a wardrobe. The unit has 3 beds.

Hodnocení ubytování CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L.

Při výběru CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L.

Ceny v hotelu CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L.

Obecné Obecné

Domácí mazlíčci povoleni, Wi-Fi v celém objektu

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Výtahová zařízení , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení

Bezpečnost Bezpečnost

Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Fyzický odstup Fyzický odstup

Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. Parkování

Parking information is not available.

Podmínky – CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L.

Příjezd CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. Příjezd

Od 16:00:00 Do 20:00:00

Odjezd CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. Odjezd

Od 08:00:00 Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 250.00 EUR.

Zvířata Zvířata

Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
   
Kontaktní údaje CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. v Santa Margherita Ligure

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou zeměpisné souřadnice CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L.?

Pokud hledáte CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L., jejich souřadnice vás tam mohou dostat v žádném okamžiku! - 44.336658,9.212845

Má CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. bezplatné Wi-Fi?

Je to skvělý den pro hosty CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L.! Užijte si internet zdarma během svého pobytu - bez omezení.

Kdy se můžu v kempu CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. ubytovat a kdy zase odhlásit?

Check-in v CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L. začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.

Jak mohu kontaktovat někoho v CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L.?

Jakmile provedete rezervaci na CasaViva - Central Beautiful Bilo in Santa Margherita L., sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.