Podle 39 hodnocení
CASA THEOTOKI se nachází v destinaci Anemómylos a poskytuje zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Z ubytování se otevírá výhled do zahrady. Pláž Mon Repos se nachází 300 metrů odtud a Kostel Panagia Vlaherna 800 metrů.
Tento apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také patiem s výhledem na město. Tento apartmán s klimatizací nabízí také posezení, pračku a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování CASA THEOTOKI patří Mon Repos Palace, Srbské muzeum a Ionian University. Mezinárodní letiště Korfu leží 2 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Well Apartments by Skyloft Corfu (52 m), Kalantzis Apartment (88 m), Casa del Mar-Mon Repo Beachfront Apt near Airport (122 m), La casa di Nonna by Corfu Escapes (125 m), Mon Repos Deluxe Apartment by Corfuescapes (136 m), Apartment Adriana Mon Repos (173 m), Corfu House of Art Suite - Anemomylos (177 m), Eucalyptus Apartment Corfu Town - Starlink (198 m), Βυζαντινή Εκκλησία Ιάσων και Σωσίπατρος 1500μ.χ. (206 m), Secret Yard Luxury Apartment (247 m),
When travelling with pets, please note that an extra charge of 20€, per night applies.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with a kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. This apartment has a washing machine, flat-screen TV, sea views, as well as wine/champagne for guests. The unit has 3 beds.
Při výběru CASA THEOTOKI si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu CASA THEOTOKI začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Zahrada
Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Parking information is not available.
Od 16:00:00 Do 17:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Naše nemovitost v CASA THEOTOKI lze snadno najít po zadání několika souřadnic - stačí pár kliknutí a jste tam! - 39.610371,19.926142
CASA THEOTOKI se stará o své hosty tím, že jim poskytuje bezplatný přístup k internetu! Už se nemusíte starat o drahé poplatky za roaming při cestování.
Check-in v CASA THEOTOKI začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na CASA THEOTOKI, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Řecko — Rio Beach Residence, Sunshine Koutouloufari, Old town studios, Gaia & Thalassa Villa Nafsika, Limeri Apartments,
Více destinací — Hotely v Mazotos, Hotely v Bamako, Hotely v Gurabo, Hotely v Caña de Castilla, Hotely v Drienica,









