Podle 31 hodnocení
Casa Rosa se může pochlubit výhledem na hory a poskytuje ubytování s patiem a kávovarem. Lanzarote Golf Resort se nachází přibližně 6,7 km odtud. V tomto prázdninovém domě s výhledem na bazén je dostupné bezplatné Wi-Fi.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na moře. Tento prázdninový dům s klimatizací nabízí také posezení, pračku a koupelnu s fénem.
Rancho Texas Park se nachází 7,2 km od ubytování Casa Rosa a Montañas de Fuego Mountains 15 km od ubytování. Letiště Lanzarote leží 10 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Casa Micael - Puerto Calero (36 m), Marina azul (42 m), Casa Sol Azul (44 m), Casa Mi Sol (44 m), Casa El Rincon Azul (64 m), Casa Aitana (67 m), Alojamiento Vacacional con balcón La Vela (76 m), Casa Vela Marina, Puerto Calero (79 m), Casa Nancy (85 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring a private entrance, this spacious holiday home also comprises 2 bedrooms, a seating area and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned holiday home provides a flat-screen TV, a washing machine, a tea and coffee maker, a dining area as well as sea views. The unit offers 3 beds.
Při výběru Casa Rosa si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Casa Rosa začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Windsurfingové vybavení, Potápěčské aktivity, Vodní sporty v hotelu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Wellness a lázeňské zařízení, Městská lázeň, Opalovací lehátka nebo plážová křesla
Patio
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vstup pomocí klíče
Strážení 24 hodin denně, Bezpečnostní signalizace, Požární hlásiče
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 14:00:00 Do 20:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 12 let. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete rychle najít Casa Rosa? Nebojte se - zadejte tyto souřadnice a budete tam! - 28.923402,-13.703261
Casa Rosa jde ještě o krok dále, aby váš pobyt byl jedinečný - nabízí bezplatné připojení k internetu, takže můžete držet krok se všemi požadavky života, aniž byste ztráceli okamžik.
Casa Rosa ví, že každý cent se počítá, takže se ujistili, že se nemusíte starat o svůj pobyt tím, že svým hostům nabízejí parkování zdarma!
Check-in v Casa Rosa začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Casa Rosa, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Los Respigos Laredo, Adosado en Zahara de los Atunes (Atlanterra), Luminoso apartamento en Elviria, Precioso apartamento a estrenar, Alojamiento temporal en Fuencarral, Chueca,
Více destinací — Hotely v Esquel, Hotely v Bangui, Hotely v Kitane, Hotely v Monte Carlo, Hotely v Jamestown,



