Celkové hodnocení hotelu
Casa Rosa, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré se nachází v destinaci Alcobaça a nabízí venkovní bazén a zahradu. Klášter Alcobaça se nachází 8,9 km odtud, Hrad Castelo de Óbidos 31 km a Santuário de Fátima 41 km. Toto ubytování nabízí patio, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Můžete si zde také zahrát stolní tenis.
Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, kuchyň s kompletním vybavením a terasu s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavená vanou nebo sprchou a fénem.
V ubytování Casa Rosa, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré je k dispozici také dětské hřiště.
Alcobaça Castle se nachází 6,1 km od ubytování Casa Rosa, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré a Suberco Viewpoint 22 km. Letiště Humberto Delgado leží 105 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Casa Jasmim, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré (3 m), Casa da Joana, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré (18 m), Casa Gil, Quinta Carmo - Alcobaça/ Nazaré (72 m), Casa Margarida, Quinta Carmo - Alcobaça - Nazaré (214 m), Casa Alfazema, Quinta Carmo - Alcobaça - Nazaré (214 m), Casa o Futuro (1.28 km), Casal do Pequeno (1.37 km), Canto Celeste (2.12 km), Casa Amarela - Countryside Villa (2.14 km), Casa Ameixa (2.49 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
This spacious apartment consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath or a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The apartment also offers a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this apartment also provides a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds.
Při výběru Casa Rosa, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Casa Rosa, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Stolní tenisový stůl, Turistika pěšky, Hraní minigolfu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování, Víno a šampaňské
Relaxační masáže, Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Bazén se slanou vodou, Slunečníky nebo parasoly, Plavecký bazén, Koupací bazén
Transfer z/na letiště, Transfer z letiště za poplatek
Skladování zavazadel
Zahrada , Patio , Slunná terasa , Místa pro piknik
Dětské hřiště venku, Venkovní dětská hřiště
Krmítka pro domácí zvířata
Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů, Lékárnička k dispozici, K dispozici roušky pro hosty
Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00
Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete rychle najít Casa Rosa, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré? Nebojte se - zadejte tyto souřadnice a budete tam! - 39.510531,-8.996622
V Casa Rosa, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré chápeme potřebu zůstat během svého pobytu ve spojení. To je důvod, proč všichni hosté mají k dispozici bezplatný přístup k internetu, který vám pomůže zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou doma!
Připravte se na bezproblémovou jízdu - hotel nabízí bezplatné parkování!
Check-in v Casa Rosa, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Casa Rosa, Quinta Carmo - Alcobaça/Nazaré, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Portugalsko — Best rooftop in Porto!, Porta Nobre Boutique Hotel by Aspasios, Casa Bella Vista, Sofiamarholidays-Casa Luz, Boa - 2 bedrooms in Santo António,
Více destinací — Hotely v Tenginka, Hotely v La Laja, Hotely v Staţia de Cale Ferată Chişinău, Hotely v Čučići, Hotely v Călan,






