Ocena na podstawie 13 opinii
Obiekt Casa Paco 1 znajduje się w miejscowości Costa Calma i zapewnia taras, ogród oraz odkryty basen. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Playa Costa Calma – 1,3 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. W odległości 22 km znajduje się Pole golfowe Jandia.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. Ręczniki i pościel są dostępne w apartamencie.
Lotnisko Lotnisko Fuerteventura znajduje się 62 km od obiektu.
Hotele i noclegi w pobliżu Casa Paco 2 (0 m), Casa Paco 3 (0 m), Casa Marron (167 m), Lightbooking Ancora Costa Calma (213 m), Bohemian good vibes only (214 m), Casa Relax (216 m), Villa Los Silos (218 m), FuerteVilla (254 m), Große sonnendurchflutete Wohnung (298 m), Casa Vistabella (301 m),
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Boasting a private entrance, this apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a terrace, this apartment also features a washing machine, a coffee machine and a TV with satellite channels. The unit has 2 beds.
Wybierając Casa Paco 1, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Casa Paco 1 zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
basen na zewnątrz, pływalnia, pływalnia
parking przy drodze
zielony ogród, wyposażenie ogrodowe
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, absolutny zakaz palenia
kamery monitoringu w miejscach publicznych, system monitoringu na zewnątrz budynku
Zestawy pierwszej pomocy są dostępne
Pokoje są poddawane dezynfekcji pomiędzy kolejnymi pobytami gości
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking na ulicy jest dostępny.
od 16:00:00 do 20:00:00
do 10:00:00
Dzieci w wieku od 0 do 1 lat przebywają bezpłatnie, korzystając z łóżeczka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Jeśli chcesz znaleźć obiekt Casa Paco 1, po prostu wpisz te współrzędne i szybko się tam dostań! - 28.17201,-14.21721
Casa Paco 1 rozpieszcza swoich gości darmowym internetem, pozwalając im pozostać w kontakcie podczas ich pobytu tutaj!
W tym obiekcie parkowanie nie jest problemem - jest bezpłatne dla wszystkich naszych gości! Nie musisz się już martwić, że nie znajdziesz idealnego miejsca i będziesz musiał za nie dodatkowo zapłacić.
Zameldowanie w obiekcie Casa Paco 1 rozpoczyna się o 16:00:00, a wymeldować się można do 10:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Casa Paco 1, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Hiszpania — hotele — Spacious Beachfront Holiday Home, Superior Apartment, Casilla de Costa, VB Encinar 3BDR Apt Sea Views, Sand Club Louise, Alojamiento MEL BEACH,
Więcej celów podróży — Hotele Hog Bay, Hotele Guastatoya, Hotele Cap-Haïtien, Hotele Elwa, Hotele Binh Tân,









