Podle 8 hodnocení
Casa Max se nachází v destinaci Artá a nabízí ubytování s klimatizací, které se může pochlubit soukromým bazénem, patiem a výhledem na hory. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat pěší turistice, golfu, cyklistice a dalším aktivitám.
Prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV se satelitními programy, kuchyň s kompletním vybavením a terasu s výhledem na město. Koupelna je vybavená sprchou, pračkou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.
Casa Max poskytuje venkovní gril a zahradu.
S'Albufera de Mallorca přírodní park se nachází 28 km od ubytování Casa Max a Staré město Alcudia 34 km od ubytování. Letiště Palma de Mallorca leží 70 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Casa Alcariot 252 by Mallorca Charme (85 m), Hotel Can Moragues (116 m), Palacio Sant Salvador (118 m), Juz de Yartan Art Hotel - Adults Only (153 m), Nema Boutique Hotel & Spa (177 m), Josep Sanxo de La Jordana 12 (186 m), Arta - 4337-73 Mallorca (190 m), Josep Sanxo De La Jordana 12 in Arta (190 m), Awesome Home In Artà With Wifi (190 m), Casa Maria Angela (206 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This holiday home's special features are the private pool and the fireplace. Featuring a private entrance, this spacious holiday home also is comprised of 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The holiday home also has a barbecue. The air-conditioned holiday home offers a TV with streaming services, a washing machine, a coffee machine, a safe deposit box as well as mountain views. The unit offers 2 beds.
Při výběru Casa Max si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Casa Max začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Turistika pěšky, Jízda na kole
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Plavecký bazén, Koupací bazén
Parkování na ulici
Zahrada , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Lékárnička k dispozici
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 16:00:00 Do 00:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 1 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Naše nemovitost v Casa Max lze snadno najít po zadání několika souřadnic - stačí pár kliknutí a jste tam! - 39.696357,3.349935
V Casa Max chápeme potřebu zůstat během svého pobytu ve spojení. To je důvod, proč všichni hosté mají k dispozici bezplatný přístup k internetu, který vám pomůže zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou doma!
Potřebujete místo k pobytu s pohodlným parkováním? Naše nemovitost je ideálním místem - a nejlepší ze všeho je, že je zdarma!
Check-in v Casa Max začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Casa Max, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Plaza Mayor 2 bedroom Apartment, Alborada, Apartamento El Sueño, Apartment in Alicante downtown/El Postiguet beach, Cozy Retreat in Estepona Port,
Více destinací — Hotely v Benguela, Hotely v Quevedo, Hotely v Ouakam, Hotely v Maho Reef, Hotely v Kirongo,









