Fantastické
10,0 /10

Podle 6 hodnocení

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

Casa Marcel, Ugento

●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • Via Fratelli Antonazzo 30, 73059 Ugento, Itálie Itálie - Zobrazit na mapě
10,0 /10
Fantastické
Typ ubytování: Prázdninový dům
Ukázat ceny
Rychlý popis

Casa Marcel se nachází v destinaci Ugento a nabízí zahradu a ubytování s kuchyní. Punta Pizzo Regional Reserve je 18 km odtud.

Všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu, bidet, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a lednici. K dispozici je vlastní koupelna s kompletním vybavením včetně sprchy a fénu.

Gallipoli Train Station se nachází 22 km od ubytování Casa Marcel a Sant'Agata Cathedral 23 km od ubytování. Letiště Apulia Casale Brindisi leží 98 km daleko.

Vybavení
Unikněte shonu každodenního života v jednom z našich luxusních pokojů. Všechny jsou vybaveny klimatizací, která zajistí vaše pohodlí v každém ročním období! Srdečně zveme všechny, aby se k nám připojili - a nebojte se, máme dostatek parkovacích míst! Vychutnejte si pohodlí nabíjení všech svých zařízení přímo z praktické zásuvky hned vedle postele, když zůstanete u nás! Hledáte skvělé místo k pobytu, které nebude vyžadovat spoustu peněz? Už nehledejte - nabízíme fantastickou kvalitu ubytování za bezkonkurenční ceny!

Nedaleké hotely a jiné ubytování Residenza Nonna Lucia by BarbarHouse (164 m), Messapica Rooms (193 m), Grandangolo (202 m), Casa Elia (220 m), La Casa di Luce (229 m), Corte di Puglia (244 m), La casa dell' artista (265 m), B&B Antica Stella (277 m), Cod 278 al centro del paese (279 m), Corte Mercurio B&B (279 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Dům se dvěma ložnicemiPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Dům se dvěma ložnicemi
Vybavení pokoje
  • Ramínka na oblečení,
  • Čistící prostředky,
  • Vlastní vstup,
  • Automatická pračka,
  • Klimatizační zařízení,
  • Vytápění,
  • Skříň či šatník,
  • Větrák,
  • Rozkládací pohovka,
  • Sušák na prádlo,
  • Sezení,
  • Hypoalergenní,
  • Síť proti hmyzu,
  • Dlažba/Mramorová podlaha,
  • Ohniště,
  • Antialergický polštář,
  • Zásuvka vedle postele,
  • Polštář bez peří,
  • Rozkládací lůžko,
  • Koše na odpadky,
  • Možnost spojení pokojů,
  • Rozkládací gauč,
  • Žehlička na prádlo
Koupelna
  • Fén, vysoušeč vlasů,
  • Toaleta, WC,
  • Župan, koupelnový plášť,
  • Toaletní sprcha,
  • Toaletní role,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna,
  • Vana nebo sprcha, koupelna s vanou nebo sprchou,
  • Sprcha, sprchový kout
Média a technologie
  • Televize,
  • Televize s plochým displejem
Jídlo a pití
  • Stůl pro jídlo,
  • Kávový přístroj,
  • Kuchyňské náčiní,
  • Nábytek pro venkovní použití,
  • Vařič,
  • Láhev vody, láhev minerálky,
  • Kuchyňský prostor,
  • Jídelní prostor,
  • Venkovní jídelní prostor,
  • Mikrovlnka,
  • Chladnička,
  • Kuchyně,
  • Ovoce, ovoce a zelenina
Služby a další
  • Ložní prádlo,
  • Osobní ručníky,
  • Přístup pomocí klíče
Exteriér a výhled
  • Nádvoří,
  • Rozhled,
  • Výhled do klidné uličky,
  • Výhled do vnitřního nádvoří
Bezbariérový přístup
  • Celá ubytovací jednotka se nachází v přízemí,
  • Zařízení pro osoby se sluchovým postižením,
  • Celá ubytovací jednotka je přizpůsobena pro vozíčkáře
Charakteristika budovy
  • Samostatný objekt,
  • Dvojdomov - polovina
Zabezpečení
  • Hasicí přístroj
Fyzický odstup
  • Pokoj s vlastní klimatizační jednotkou

This holiday home features a fireplace. Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home features 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a bidet. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. This holiday home has a washing machine, flat-screen TV, an inner courtyard view, as well as fruit for guests. The unit has 3 beds.

Dům s 1 ložnicíPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Dům s 1 ložnicí

Featuring a private entrance, this air-conditioned holiday home is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a bidet. A kitchen equipped with a stovetop, a refrigerator and kitchenware is available for cooking and storing food. This holiday home features a washing machine, flat-screen TV, an inner courtyard view, as well as fruit for guests. The unit offers 3 beds.

Hodnocení ubytování Casa Marcel

Při výběru Casa Marcel si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Casa Marcel

Ceny v hotelu Casa Marcel začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Casa Marcel

Obecné Obecné

Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu

Společné prostory Společné prostory

Zahrada , Venkovní sezení

Obchody Obchody

Malý obchod v areálu

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Bezbariérový přístup , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Přístup pro vozíčkáře

Bezpečnost Bezpečnost

Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi

Bezpečnost potravin a nápojů Bezpečnost potravin a nápojů

Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní

Internet Internet

Informace o internetu nejsou k dispozici.

Parkování Casa Marcel Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.

Podmínky – Casa Marcel

Příjezd Casa Marcel Příjezd

Od 16:30:00 Do 20:00:00

Odjezd Casa Marcel Odjezd

Od 08:00:00 Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Děti od 0 let platí 20.00 EUR za noc při použití přistýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.

Zvířata Zvířata

Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
   
Kontaktní údaje Casa Marcel Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Casa Marcel v Ugento

 
Často kladené dotazy
Jaká je zeměpisná šířka a délka Casa Marcel?

Hledáte Casa Marcel? Neboj. Naše šikovné souřadnice vás tam dostanou během chvilky! - 39.931949,18.157566

Je pro všechny hosty Casa Marcel k dispozici bezplatné parkoviště?

Na Casa Marcel se nemusíte starat o to, kde zaparkovat auto. Naši hosté mohou být v klidu s vědomím, že bezplatné parkování je k dispozici!

V jakém času je přihlášení na pobyt a odhlášení z pobytu v Casa Marcel property?

Check-in v Casa Marcel začíná na 16:30:00 a check-out je před 10:00:00.

Jaký je nejlepší způsob, jak kontaktovat Casa Marcel?

Jakmile provedete rezervaci na Casa Marcel, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.