Celkové hodnocení hotelu
Casa Laybac se nachází v destinaci Nerja a nabízí ubytování, které se může pochlubit soukromým bazénem, patiem a výhledem na hory. Tato vila s výhledem na moře nabízí bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi.
Tato vila s klimatizací má 3 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 3 koupelny. Koupelna je vybavená vanou a fénem.
Pláž Playa Burriana se nachází 1,6 km od ubytování Casa Laybac a Balcón de Europa 3,2 km. Letiště Malaga leží 69 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Villa Rosamar Nerja by Ruralidays (47 m), Aloe, 3 bedroom townhouse (91 m), Villa Flora (99 m), Fuente Del Baden (100 m), Villa Acebo (109 m), Villa Acebo 3 Bedroom detached Villa with private pool (109 m), Villa in mediterranean style with private pool (173 m), Casa Ambar (193 m), Villa Ventolera (228 m), Villa Luxuria Private Pool (229 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This holiday home offers a private pool. This spacious holiday home is comprised of 3 bedrooms, a kitchen and 3 bathrooms with a bath and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Among the room amenities are air conditioning, a washing machine, a tea and coffee maker as well as a patio and sea views. The unit offers 4 beds.
Při výběru Casa Laybac si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Casa Laybac začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Bazén venkovní, Plavecký bazén, Koupací bazén
Parkování na ulici
Zahrada
Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Lékárnička k dispozici
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 15:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Casa Laybac co nejdříve? Žádný problém! Máme pro vás přesné souřadnice, díky kterým se tam dostanete během chvilky. - 36.760862,-3.859781
Casa Laybac ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení. Takže můžete sledovat své e-maily a zprávy z domova bez obav!
Casa Laybac dává hostům dárek parkování zdarma - jen jeden z dalších způsobů, jak si pobyt ještě zpříjemnit!
Check-in v Casa Laybac začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Casa Laybac, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Casa Ana, Villa Santanatenis by Interhome, Covelodge - Piso a pocos metros de la playa, Pambnb - Chic Seaview Apartment with Gym & Kids Park, BleuMaison-Viña da fonte Sanxenxo,
Více destinací — Hotely v Mutanga, Hotely v Toiny, Hotely v Ngapali, Hotely v Tal-Mirakli, Hotely v Sapezhanka,









