Casa la 12, Miramar

Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • Calle 12 2170, B7607XXX Miramar, Argentina Argentina - Zobrazit na mapě
Typ ubytování: Prázdninový dům
Ukázat ceny
Rychlý popis

Casa la 12 se nachází v destinaci Miramar a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a ubytování s výhledem do zahrady. Pláž Playas del Centro Miramar se nachází jen 1 km odtud. Torreón del Monje se nachází 46 km od tohoto prázdninového domu a Casino Central de Mar del Plata 47 km.

Tento prázdninový dům s klimatizací má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Prázdninový dům má také koupelnu.

Faro Punta Mogotes se nachází 35 km od ubytování Casa la 12 a Přístav Mar Del Plata je 40 km od ubytování. Mezinárodní letiště Astor Piazzolla leží 53 km daleko.

Vybavení
Můžete zůstat připojeni 24/7 díky WiFi připojení v našem majetku! Poskytujeme WiFi připojení na každém pokoji, jsme také připojeni k internetu. Když přijedete, nikdy nebudete v nevýhodě. Zůstanete také v kontaktu se svou společností a sociálními sítěmi. Nezmeškáte žádný okamžik s naší TV s plochou obrazovkou, která vám poskytne veškerou zábavu, kterou potřebujete! Rádi bychom, abyste se k nám připojili - proč se nepřijít podívat? Garantujeme vám, že to bude skvělá zábava!

Nedaleké hotely a jiné ubytování Casa pali (150 m), la pingüi (304 m), la pingüi 2 (304 m), Complejo Arenal (350 m), Del muelle (374 m), CHALET CERCA DEL VIVERO y DEL MAR (418 m), MareaAlta & MarDefondo (449 m), Cabañas MareaAlta miramar (460 m), Villa La Soñada (493 m), Casa Miramar (522 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Dům s 1 ložnicíPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Dům s 1 ložnicí
Vybavení pokoje
  • Automatická pračka,
  • Vytápění,
  • Klimatizační zařízení
Koupelna
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna
Média a technologie
  • Televize s plochým displejem
Jídlo a pití
  • Kuchyně,
  • Kuchyňský prostor
Exteriér a výhled
  • Rozhled,
  • Výhled do zahradního prostoru

The air-conditioned holiday home has 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The holiday home's kitchen is available for cooking and storing food. This holiday home features a washing machine, heating, a flat-screen TV and garden views. The unit has 1 bed.

Hodnocení ubytování Casa la 12

Při výběru Casa la 12 si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Casa la 12

Ceny v hotelu Casa la 12 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Casa la 12

Obecné Obecné

Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Jídlo a pití Jídlo a pití

Grilování

Různé Různé

Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování Casa la 12 Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.

Podmínky – Casa la 12

Příjezd Casa la 12 Příjezd

Od 15:00:00 Do 18:00:00

Odjezd Casa la 12 Odjezd

Od 08:00:00 Do 11:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
 
Kontaktní údaje Casa la 12 Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Casa la 12 v Miramar

 
Často kladené dotazy
GPS souřadnice Casa la 12.

Objevování Casa la 12 nebylo nikdy snazší - stačí zadat jejich souřadnice a budete tam okamžitě! - -38.281954,-57.84162

Nabízí Casa la 12 bezplatné Wi-Fi?

Casa la 12 přidává další výhodu - bezplatný, neomezený přístup k internetu pro všechny své vážené hosty!

Je v hotelu Casa la 12 bezplatné parkování?

Casa la 12zachází se svými hosty jako s VIP a nabízí jim parkování zdarma! Pobyt v nemovitosti se najednou stal trochu sladším.

V kolik hodin je v ubytování Casa la 12 možné provést check-in a check-out?

Check-in v Casa la 12 začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.

Jak mohu kontaktovat Casa la 12?

Jakmile provedete rezervaci na Casa la 12, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.