Podle 16 hodnocení
Casa Junika se nachází v destinaci De Panne a poskytuje terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Plopsaland se nachází 1,5 km odtud.
Tento prázdninový dům má 3 ložnice, 1 koupelnu, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou, pračkou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.
Vlakové nádraží Gare de Dunkerque se nachází 21 km od ubytování Casa Junika a Památník Menin Gate 37 km od ubytování. Mezinárodní letiště Ostend-Bruggy leží 34 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Vakantiehuisje Walhofpark 10 (41 m), Vakantiehuisje aan zee vlakbij Plopsaland en het strand - Casa Memphis (61 m), Cottage near Plopsaland (61 m), Bright Family Stay with Bikes (62 m), Vakantiehuisje De Panne vlak aan Plopsaland en de zee (63 m), Casa Vista Verde (65 m), Vakantiehuis De Panne (67 m), Casa Topsea (85 m), Nice Home In De Panne With Kitchen (382 m), Bergh & Duin - lakens, elektriciteit en water inbegrepen (463 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Boasting a private entrance, this holiday home comes with 1 living room, 3 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath and a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven in the well-equipped kitchen. The holiday home also includes a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also features a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 3 beds.
Při výběru Casa Junika si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Casa Junika začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Bowlingová dráha, Vodní park, Pobřeží, Procházky pěšky, Cyklistické výlety
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Zahrada , Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení
Stolní hry a puzzle, Herní místnost pro děti, Venkovní dětská hřiště
Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 23:30:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 21 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Casa Junika v žádném okamžiku? Stačí připojit tyto souřadnice k GPS a budete tam v žádném okamžiku. - 51.076182,2.585581
V Casa Junika můžete zůstat v kontaktu bez zaplacení penny! Využijte během svého pobytu bezplatné připojení k internetu.
Nemusíte se starat o nalezení parkování během svého pobytu v našem Casa Junika zařízení - nabízejí ho zdarma!
Check-in v Casa Junika začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Casa Junika, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Belgie — B&B Middelheim, Aparthotel Liège, La Clé des Champs, Gite les bons amis, Ruime en Zonnige 5 sterren Vakantiewoning SVN7tien,
Více destinací — Hotely v Dsegh, Hotely v Avarua, Hotely v Ban O, Hotely v Mokhotlong, Hotely v Road Town,









