Podle 68 hodnocení
Casa Di Datca se nachází v destinaci Datça a poskytuje venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, zahradu a sdílený lounge. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Některé ubytovací jednotky mají terasu, posezení s TV s plochou obrazovkou a klimatizaci.
V ubytování Casa Di Datca si můžete pochutnat na kontinentální snídani.
V ubytování Casa Di Datca mají hosté k dispozici dětské hřiště.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Eski Datça CENNETKÖY Evleri (518 m), Eski Kapı Datça (584 m), Eski Datça Otel (637 m), LA Petra Boutique HOTEL (671 m), Dilek Hanim Konagi (735 m), Datça Gülce Apart (776 m), Eski Datca Evleri (814 m), PAYAM BUTİK OTEL (869 m), Eski Datça Pansiyon (878 m), Zhi Homes - Eski Datça (924 m),
The unit offers 2 beds.
The unit has 1 bed.
This double room provides a pool with a view. Offering free toiletries, this double room includes a private bathroom with a shower, a hairdryer and slippers. The air-conditioned double room offers a flat-screen TV, a minibar, a seating area, a wardrobe as well as sea views. The unit has 1 bed.
Guests will have a special experience as this double room offers a pool with a view and a spa bath. Providing free toiletries, this double room includes a private bathroom with a shower, a hairdryer and slippers. The spacious air-conditioned double room provides a flat-screen TV, a minibar, a seating area, a wardrobe as well as sea views. The unit offers 1 bed.
The unit offers 1 bed.
Guests will have a special experience as the family room offers a pool with a view. The family room provides air conditioning, a private entrance, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 2 beds.
This family room's special feature is the pool with a view. The spacious family room provides air conditioning, a private entrance, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 3 beds.
The pool with a view is a top feature of this quadruple room. Featuring free toiletries, this quadruple room includes a private bathroom with a shower, a hairdryer and slippers. The air-conditioned quadruple room features a flat-screen TV, a private entrance, a minibar, a wardrobe as well as garden views. The unit has 2 beds.
This apartment features a pool with a view. This spacious apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. The apartment's kitchen, which features a refrigerator and kitchenware, is available for cooking and storing food. The air-conditioned apartment provides a flat-screen TV, a private entrance, a minibar, a seating area as well as garden views. The unit offers 4 beds.
Při výběru Casa Di Datca si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Casa Di Datca začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Nápojový bar, Jídla pro děti, Dětský bufet, Víno a šampaňské
Bazén venkovní, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Slunečníky nebo parasoly, Dětský plavecký bazén, Plavecký bazén, Koupací bazén
Transfer z/na letiště, Doprava z letiště, Doprava na letiště
Zahrada , Patio , Slunná terasa , Společenský prostor , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Dětské hřiště venku, Večerní zábavní akce, Stolní hry a puzzle, Venkovní dětská hřiště
Žehlící služba, Denní pokojová služba
Fax a kopírování
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vstup pomocí klíče
Bezpečnostní schránka, Požární hlásiče, Kamerový systém v společných prostorách, Venkovní bezpečnostní kamery, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů, Lékárnička k dispozici, Dostupná zdravotní péče, K dispozici teploměry pro hosty, K dispozici roušky pro hosty
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 14:00:00 Do 23:30:00
Od 11:30:00 Do 12:00:00
Děti od 7 let platí 30.00 EUR za noc při použití přistýlka. Děti ve věku od 0 do 6 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
S těmito souřadnicemi můžete okamžitě ukázat na objekt Casa Di Datca! - 36.745503,27.671289
Pokud hledáte připojení k internetu, Casa Di Datca vám kryje záda! Užijte si online zážitek zdarma při každém pobytu.
Užijte si pohodlí bezplatného parkování během svého pobytu u nás! Už se nemusíte stresovat hledáním místa nebo placením vysokých poplatků - naši hosté mohou být v klidu s vědomím, že mají o jednu starost méně.
Check-in v Casa Di Datca začíná na 14:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Casa Di Datca, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Turecko — Aycan Sultan Apart Hotel, Apartment w/ New Furnitures Next to Istiklal Street and Taksim Square, Villa Ayshe-Deniz, doğa ve huzur hepsi birarada, Villa Mango, Anatolia taş ev apart kekova,
Více destinací — Hotely v Stanley, Hotely v Baie Nettle, Hotely v El Viejo, Hotely v Atiha, Hotely v Kluž,