Casa de Miramar poskytuje bezplatné Wi-Fi a terasu. Faro Punta Mogotes se nachází 29 km odtud a Přístav Mar Del Plata 35 km. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Balneario Las Brusquitas se nachází 600 metrů odtud.
Prázdninový dům má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená vířivkou.
Casa de Miramar nabízí vířivku.
Torreón del Monje se nachází 40 km od ubytování Casa de Miramar a Casino Central de Mar del Plata 41 km od ubytování. Mezinárodní letiště Astor Piazzolla leží 46 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Praiamar miramar (251 m), Miramar Panorámico (266 m), Complejo Miranieves, Se alquila casa para 3 personas en Miramar Costa Atlantica (633 m), Departamento en Miramar (647 m), Complejo Miranieves para 2 personas en Miramar Costa Atlantica (653 m), Adela Miramar - Buenos Aires (711 m), Complejo Miranieves, se alquila casa para 5 personas en Miramar Costa Atlantica (721 m), BQS House (738 m), Gaviota Miramar (753 m), El Refugio (1.15 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This holiday home offers a hot tub. Featuring 2 bedrooms and 1 bathroom, this holiday home offers a living room and terrace where you can relax. The holiday home's kitchen is available for cooking and storing food. The unit has 5 beds.
Při výběru Casa de Miramar si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Casa de Miramar začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Vodní vířivka / jacuzzi
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 14:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 100.00 USD. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Casa de Miramar? Už nehledejte - máme pro vás přesné souřadnice! Nyní přístup na toto místo nemohl být jednodušší. - -38.247326,-57.788839
Casa de Miramar nabízí svým hostům zvláštní výhodu - zcela zdarma internet! Žádné další poplatky nebo povinnosti, jen neomezený přístup pro vaše pohodlné potěšení z prohlížení.
Na Casa de Miramar se nemusíte starat o to, kde zaparkovat auto. Naši hosté mohou být v klidu s vědomím, že bezplatné parkování je k dispozici!
Check-in v Casa de Miramar začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Casa de Miramar, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Argentina — Angelo di Caneva, Joly, Village de Mar, Taquari Home 201, Luceros,
Více destinací — Hotely v Catiri, Hotely v Villanueva, Hotely v Alofi, Hotely v Simbal, Hotely v Whitby,









