Podle 10 hodnocení
Casa cavour se nachází v centru města Řím a nabízí bezplatné Wi-Fi. Cavour stanice metra se nachází 40 metrů odtud a Colosseo stanice metra 600 metrů. V tomto apartmánu budete mít k dispozici kuchyň s kompletním vybavením.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, 1 koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a fénem a posezení. Koupelna je vybavená bidetem a pantoflemi. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování casa cavour patří Santa Maria Maggiore, Domus Aurea a Koloseum. Letiště Řím – Ciampino leží 14 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování iFlat Home with views (0 m), iFlat Incredible View (0 m), Monti SPQR suite (27 m), Gold Suite 5 minuti dal Colosseo (27 m), Monti Palace Hotel (29 m), 1A Grace House (31 m), Nerva Accommodation (32 m), Urbana Rooftop (40 m), Urbana Colosseo Boutique Apartment (41 m), Urbana Coliseum House (41 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring a private entrance, this air-conditioned apartment consists of a kitchen, 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a bidet. The fully equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment provides a tea and coffee maker, a seating area, a dining area, a wardrobe, as well as a flat-screen TV. The unit offers 2 beds.
Při výběru casa cavour si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu casa cavour začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 16:00:00 Do 19:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let platí 30.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Dostat se do casa cavour je hračka! Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam. - 41.895227,12.49363
V casa cavour můžete zůstat v kontaktu bez zaplacení penny! Využijte během svého pobytu bezplatné připojení k internetu.
Check-in v casa cavour začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na casa cavour, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









