Podle 99 hodnocení
Casa Bibì se může pochlubit výhledem do zahrady a poskytuje ubytování s terasou a balkonem. TTeatro Donizetti se nachází přibližně 1,1 km odtud. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Centro Congressi Giovanni XXIII se nachází 600 metrů odtud.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená bidetem a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Accademia Carrara se nachází 2,7 km od ubytování Casa Bibì a Gewiss Stadium 3,1 km. Letiště Milán – Orio Al Serio leží 4 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Nido Center II (65 m), Casa Elisa (67 m), Centro città train station (76 m), HB Appartamenti in centro Bergamo (76 m), Station's Apartments Bergamo (76 m), Modernità e Comfort, 150mq Penthouse 3 bedr (76 m), Melannie's Apartment (83 m), Casa Gianna (88 m), Bergam8 - VisitaBergamo, zona Centro-Stazione (89 m), P&P Station Apartment (94 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring a private entrance, this air-conditioned holiday home is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a bidet. The well-equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 5 beds.
Při výběru Casa Bibì si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Casa Bibì začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Skladování zavazadel
Zahrada , Patio , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vstup pomocí klíče
Kamerový systém v společných prostorách, Venkovní bezpečnostní kamery, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Lékárnička k dispozici, Dostupná zdravotní péče
Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 22:00:00
Od 00:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 4 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Nemůžete najít své ubytování v Casa Bibì? Zkontrolujte tyto souřadnice a buďte tam v žádném okamžiku! - 45.688867,9.671703
Pokud jste hostem Casa Bibì, připravte se na nejlepší vybavení - jako je internet zdarma! Zůstaňte ve spojení a udělejte svůj pobyt nezapomenutelným.
Hosté našeho zařízení se nemusí starat o poplatek za parkování - je to naše zásluha!
Check-in v Casa Bibì začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Casa Bibì, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Itálie — Studio Clotes Ski In - Ski Out - Happy Rentals, Home away from home - Inalpi Arena, ex Pala Alpitour apartment, Pearl Of Florence by Halldis, Casa Vacanze Mon Rêve, Angela,
Více destinací — Hotely v Naranjalito, Hotely v Port-Gentil, Hotely v Farafangana, Hotely v Mörön, Hotely v Griendtsveen,









