Podle 78 hodnocení
Casa 7 - Duplex se nachází v atraktivní lokalitě v centru města Jávea a nabízí terasu a výhled na město. Toto ubytování s výhledem na hory nabízí balkon.
Tento apartmán s klimatizací má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s lednicí a troubou.
Pláž Playa del Muntanyar se nachází 2 km od ubytování Casa 7 - Duplex a Terra Natura 49 km od ubytování. Letiště Alicante-Elche Miguel Hernández leží 102 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Blanca Boutique Hotel (58 m), K-ROOTS by Nuka Homes (67 m), Modern Penthouse with Amazing Sea Views in the Heart of Javea Old Town (72 m), Casa Roques 16 (78 m), Ca La Portella (116 m), Apartment Las Pergolas-2 by Interhome (125 m), Motel Mary (125 m), Eunoia Apartamento Playa del Arenal Javea (125 m), Hotel Triskel (132 m), SOMNI (150 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Guests can make meals in the kitchen that has a stovetop, a refrigerator, an oven and a microwave. The spacious air-conditioned apartment features a flat-screen TV, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as mountain views. The unit has 5 beds.
Při výběru Casa 7 - Duplex si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Casa 7 - Duplex začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování.
Od 15:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Pokud chcete najít objekt Casa 7 - Duplex, stačí zadat tyto souřadnice a rychle se tam dostat! - 38.789514,0.164843
Casa 7 - Duplex nabízí svým hostům zvláštní výhodu - zcela zdarma internet! Žádné další poplatky nebo povinnosti, jen neomezený přístup pro vaše pohodlné potěšení z prohlížení.
Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování, takže můžete přijít, zaparkovat a připravit se na odpočinek bez obav!
Check-in v Casa 7 - Duplex začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Casa 7 - Duplex, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Hotel Rural La Casa del Peregrino, Lluna Aqua Soller - Adults Recommended, CASA CIERVOS Bahía de Vera NATURISTA, House of Sunset, Chic Gem Rooftop terrace with BBQ REMS,
Více destinací — Hotely v Atkarsk, Hotely v Stanley, Hotely v Tripoli, Hotely v Frătăuţii Noi, Hotely v Saint John,









