Całkowita ocena hotelu
Obiekt Camping in Nature of Nišići, Empty Lots położony jest w miejscowości Bunjevci i oferuje ogród, taras oraz widok na góry. Obiekt dysponuje prywatnym parkingiem na terenie.
Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona współdzielona łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Na miejscu serwowane jest śniadanie wegetariańskie lub halal.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Most Łaciński – 46 km, Fontanna Sebilj – 47 km. Lotnisko Lotnisko Sarajewo znajduje się 46 km od obiektu.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
This double room features a shared bathroom, a seating area, a dining area as well as an outdoor dining area. The unit offers 2 futons.
Wybierając Camping in Nature of Nišići, Empty Lots, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Camping in Nature of Nišići, Empty Lots zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, akceptujemy zwierzęta domowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny
kawiarnia na terenie obiektu
zielony ogród, przestronny taras
Informacje o internecie są niedostępne.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 07:00:00 do 23:30:00
od 07:00:00 do 23:30:00
Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta są akceptowane. Nie jest pobierana opłata.
Szukasz obiektu Camping in Nature of Nišići, Empty Lots? Nie szukaj dalej! Weź swój GPS i udaj się do tych współrzędnych - doprowadzą Cię tam w mgnieniu oka. - 44.108673,18.44357
Ciesz się jeszcze bardziej swoim pobytem dzięki bezpłatnemu i wygodnemu parkingowi dzięki naszej uprzejmości!
Zameldowanie w obiekcie Camping in Nature of Nišići, Empty Lots rozpoczyna się o 07:00:00, a wymeldować się można do 23:30:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Camping in Nature of Nišići, Empty Lots, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Bośnia i Hercegowina — hotele — Motel Jelčić, APARTMANI JUDIK, APARTMAN DBR -Dobrinja Sarajevo-FREE GARAGE, Sobe Dado, Gostionica Kod Dade, Apartman Madness,
Więcej celów podróży — Hotele Usumbura, Hotele Kodzhoyar, Hotele Kloubatémé, Hotele Avontuur,








