Podle 12 hodnocení
Blanco 5 se nachází v destinaci Novi Sad a nabízí zahradu a terasu. Nákupní a sportovní komplex SPENS se nachází 5,6 km odtud, Nákupní centrum Promenada 5,8 km a Serbian National Theatre 4,5 km. Tento apartmán poskytuje neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Apartmán má také koupelnu.
Museum of Vojvodina se nachází 5,6 km od ubytování Blanco 5 a The Port of Novi Sad 4,5 km. Letiště Nikola Tesla – Bělehrad leží 79 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Hotel Garden (168 m), Apartman BIG Novi Sad (382 m), Apartman BIG 2 Novi Sad (382 m), Buking (528 m), Nest ZEN garden (565 m), ZEN Apartmani (585 m), Apartment Quattro (624 m), Apartment Minimal (624 m), Apartment Quattro 2 (624 m), Guga Apartman (678 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The air-conditioned apartment features 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. This apartment has a washing machine, heating, a flat-screen TV and garden views. The unit offers 2 beds.
Při výběru Blanco 5 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Blanco 5 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Transfer z/na letiště, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Doprava z letiště, Doprava na letiště, Kyvadlový autobus
Recepce otevřená 24 hodin, Rychlé přihlášení a odhlášení, Osobní přihlašování/odhlašování
Zahrada , Patio , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Zvukově izolované pokoje , Ústřední topení , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 14:00:00 Do 23:00:00
Od 06:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Hledáte Blanco 5? Neboj. Naše šikovné souřadnice vás tam dostanou během chvilky! - 45.284272,19.826138
Blanco 5 ví, co je pro své hosty důležité, proto poskytuje bezplatný přístup k internetu! Zůstaňte během svého pobytu ve spojení a využijte toho na maximum.
Pobyt v této nemovitosti je velkým přínosem - poskytují bezplatné parkování, takže se nemusíte starat o tyto nepříjemné poplatky! Užijte si svůj pobyt bez dalších finančních zátěží.
Check-in v Blanco 5 začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Blanco 5, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Srbsko — Apartman HeLena, Studio apartmani Anika, KonKal - Royal resort, Oaza studio 3, Apartman Sunny, Vrnjacka Banja,
Více destinací — Hotely v Esmeraldas, Hotely v Bahir Dar, Hotely v Qbajjar, Hotely v Mchinji, Hotely v Dissiong,









