Podle 31 hodnocení
Beachfront House, Valencia, Wifi, Paddle Surf Board, Incredible Views se nachází v destinaci Sueca a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a nepřetržitě otevřenou recepci. Pláž Platja les Palmeres se nachází 1,6 km odtud. Toto ubytování u pláže nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.
Tato vila má 4 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na moře. Koupelna je vybavená sprchou, pračkou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.
Oceanografic se nachází 24 km od ubytování Beachfront House, Valencia, Wifi, Paddle Surf Board, Incredible Views a Puerto de Valencia 25 km od ubytování. Letiště Valencia leží 34 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Casa adosada junto a la playa de El Perelló (317 m), Gaviota Azul, Perelló (489 m), Relax en familia junto al mar Les Palmeres (507 m), El Encanto del Perelló (557 m), Chalet en la playa con piscina privada y jardín (590 m), Paraíso Mediterráneo (596 m), Villa Albufera Beach Retreat (604 m), Apartamento frente al mar para dos familias (739 m), Apartamento frente al mar para dos familias (739 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This villa's special feature is the fireplace. Featuring a private entrance, this spacious villa also consists of 4 bedrooms, a seating area and 3 bathrooms with a shower and a hairdryer. The well-equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. Boasting a terrace with sea views, this villa also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 6 beds.
Při výběru Beachfront House, Valencia, Wifi, Paddle Surf Board, Incredible Views si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Beachfront House, Valencia, Wifi, Paddle Surf Board, Incredible Views začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Bazén venkovní, Venkovní bazén (letní), Pobřeží, Mělký bazén, Plavecký bazén, Koupací bazén
Garážové parkování
Recepce otevřená 24 hodin, Rychlé přihlášení a odhlášení, Osobní přihlašování/odhlašování
Patio , Slunná terasa , Společenský prostor , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování.
Od 17:00:00 Do 23:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Naše nemovitost v Beachfront House, Valencia, Wifi, Paddle Surf Board, Incredible Views lze snadno najít po zadání několika souřadnic - stačí pár kliknutí a jste tam! - 39.265503,-0.267933
Beachfront House, Valencia, Wifi, Paddle Surf Board, Incredible Views má pro své hosty speciální pochoutku - internet zdarma! Nebojte se tedy překročení datových limitů během vašeho pobytu!
Hledáte místo k zaparkování? Už nehledejte! Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro všechny své hosty, takže Váš pobyt ještě příjemnější!
Check-in v Beachfront House, Valencia, Wifi, Paddle Surf Board, Incredible Views začíná na 17:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Beachfront House, Valencia, Wifi, Paddle Surf Board, Incredible Views, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Vila Morena, Hotel Rural Mas de l'Illa, Alaró Natura Rural Suites, Poris puesta de sol 2, El Portalet de Can Rialla,
Více destinací — Hotely v Altenbeken, Hotely v Ianstown, Hotely v Teyateyaneng, Hotely v Amatlipac, Hotely v Fagamalo,









