Celkové hodnocení hotelu
Bäckerhus - Ferienwohnung 4 se nachází v destinaci Wiek auf Rügen a poskytuje ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Mys Arkona se nachází 13 km daleko, Přírodní divadlo Ralswiek 37 km a Sagard Station 26 km. Národní park Jasmund se nachází 28 km od tohoto apartmánu a Lietzow Station 31 km.
Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu s sprchou. Tento apartmán nabízí také TV a koupelnu s fénem.
Na místě můžete využívat zahradu s venkovním grilem a v blízkém okolí se věnovat pěší turistice a cyklistice.
Sassnitz Station se nachází 33 km od ubytování Bäckerhus - Ferienwohnung 4 a Zámek Ralswiek 37 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Bäckerhus - Ferienwohnung 2 (0 m), Bäckerhus - Ferienwohnung 1 (0 m), Bäckerhus - Ferienwohnung 5 (0 m), Bäckerhus - Ferienwohnung 3 (2 m), Ferienhaus Storchennest Haus Terrasse, Garten (50 m), wassernahes Haus mit Terrasse und Garten - Ferienhaus Storchennest Haus rechte Seite (50 m), Ferienhaus Wiek Auf Rügen (85 m), Hotel-Pension Zur Mole (125 m), Wiek-er Auszeit (128 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
This spacious apartment features 2 bedrooms, kitchen, a terrace and 1 bathroom with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The apartment also comes with a barbecue. This apartment has a washing machine, a coffee machine, a TV with satellite channels and outdoor furniture. The unit has 2 beds.
Při výběru Bäckerhus - Ferienwohnung 4 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Bäckerhus - Ferienwohnung 4 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Turistika pěšky, Jízda na kole
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Parkování na ulici
Zahrada , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 16:00:00 Do 20:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Pokud hledáte Bäckerhus - Ferienwohnung 4, máme právě takové souřadnice, které vám pomohou rychle se tam dostat! - 54.621792,13.288401
Bäckerhus - Ferienwohnung 4 jde ještě o krok dále tím, že poskytuje svým hostům bezplatný přístup k internetu - takže můžete zůstat ve spojení během vaší cesty!
Máme pro vás podporu! Naši hosté mohou zaparkovat své auto u nás, bez ohledu na to, jak dlouho u nás zůstanou.
Check-in v Bäckerhus - Ferienwohnung 4 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Bäckerhus - Ferienwohnung 4, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — JETHON Exklusives City-Appartement Bernburg, Resort 2 Sea Lodge C 65, Haus JadeMuschel - behagliches Haus mit Aussicht, Haus Panorama Steuerbordsuite, Haus Raanwai Whg 3a,
Více destinací — Hotely v Fuente de Pedro Naharro, Hotely v Muanda, Hotely v Lower Princeʼs Quarter, Hotely v Las Delicias, Hotely v Bouéni,









