Pistemäärä 688 arvion perusteella
X2Brussels tarjoaa tilavia bed & breakfast -huoneita Brysselin keskustassa vain 350 metrin päässä Manneken Pis -patsaalta. Se tarjoaa ilmaisen Wi-Fi:n ja syrjäisen sijainnin sivukadulla.
Kaikissa X2Brusselsin tyylikkäissä huoneissa on taulu-tv satelliittikanavilla sekä moderni oma kylpyhuone suihkulla tai kylpyammeella. Asiakkaat voivat nauttia mannermaisen aamiaisen joka aamu.
Anneessens-metroasema on 300 metrin päässä ja Grand Place -aukio on alle 10 minuutin kävelymatkan päässä X2Brussels-hotellista. Brussels- South -rautatieasema on 15 minuutin kävelymatkan päässä hotellista. Magritte-museo on 1 km:n päässä.
Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat Triplex près de la Grand-Place (32 m), Hotel Windsor (78 m), Hotel La Grande Cloche (97 m), Numa Brussels Lief (107 m), Happy Home (132 m), Happy Home (136 m), Happy Home (136 m), Bedford Hotel Brussels (172 m), Charming apartment in the Heart of Brussels (202 m), Center Design Residence (213 m),
You will need an access code to enter the property.
Please note that bedrooms are located on upper floors and are only accessible via the staircase (no lift)Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia.
Yksityisen majoittajan hallinnoima
Bright room with classic decorations and large beds.
Bright room with classic decorations and large beds.
Valitessasi B&B X2Brussels, lue muiden vieraiden arvosteluja.
Hinnat hotellissa B&B X2Brussels alkavat:
Haluatko nähdä hinnat ja parhaat tarjoukset? Lisää vain päivämäärät.
Verkkoyhteys, Langaton internet, Maksuton Wi-Fi-yhteys
Bagageförvaring, Kuitti saatavilla pyynnöstä
Savuton huoneita, Huoneiden lämmitys, Tupakointi kielletty kaikissa tiloissa (julkiset ja yksityiset)
Henkilöstö noudattaa paikallisten viranomaisten antamia turvallisuusmääräyksiä, Käsidesi saatavilla majoitusyksiköissä ja muissa tärkeissä tiloissa, Ensiaputarvikkeet saatavilla, Majoitusliike tarjoaa vieraille kuumemittareita
Sisäänkirjautuminen ja uloskirjautuminen ilman fyysistä kosketusta, Mahdollisuus suorittaa maksu ilman käteistä rahaa, Fyysiseen etäisyyteen liittyviä ohjeita noudatetaan, Näytöt tai muut suojat henkilökunnan ja asiakkaiden välillä tarvittavilla alueilla
Käytämme siivouksessa tehokkaita kemikaaleja, jotka torjuvat koronaviruksen, Liinavaatteet, pyyhkeet ja muu pyykki pestään paikallisten viranomaisten suositusten mukaisesti, Majoitustilojen pinnat desinfioidaan yöpymisten välillä, Majoituspaikan siivouksesta huolehtivat ammattimaiset siivouspalveluyritykset, Asiakkailla on mahdollisuus kieltäytyä siivouspalveluista majoittumisensa aikana
Ruokailutilojen välinen fyysinen etäisyys, Ruokaa voidaan toimittaa huoneisiin, Kaikki astiat, ruokailuvälineet, lasit ja muut tarvittavat välineet on puhdistettu perusteellisesti
Ilmainen langaton internetyhteys! Internet-palvelut ovat saatavilla. WiFi on saatavilla. Ilmainen WiFi on saatavilla.
Parking information is not available.
Klo alkaen 14:00:00
Klo asti 11:00:00
Sisäänkirjautuvien on oltava vähintään 18 vuotta. Toivotamme lapset tervetulleiksi alkaen 12 vuotta.
Lemmikit eivät ole sallittuja.
2017 - 06
Arvostelut kielellä: PL
Hyötyä?
Näillä sivuilla olevat arvostelut ovat niiden kirjoittajien henkilökohtaisia mielipiteitä. Ne eivät edusta ehotelsreviews.comin virallista kantaa.
Mielipiteet eivät sinänsä edusta ehotelsreviews.comin omia näkemyksiä.
B&B X2Brussels-objekti on helppo löytää - kirjoita vain nämä koordinaatit ja olet oikeassa paikassa! - 50.842655,4.347558
B&B X2Brussels osaa tehdä vieraasi onnellisiksi - se tarjoaa ilmaisen internetyhteyden! Joten mene eteenpäin, hyödynnä tätä suurta mukavuutta ja muodosta yhteys.
Innsjekking på B&B X2Brussels starter på 14:00:00 og utsjekking er før 11:00:00 .
Når du har gjort en reservasjon på B&B X2Brussels, vil vi dele vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte dem direkte.
Belgia - Hotellit — Gîte les Mineurs, Studio Hippique, Panama RIO, L'App'Art des Ateliers Gerny, Royal Palace 1 03-03,
Lisää kohteita — Kande hotellit, Plaine Magnien hotellit, Miquelon hotellit, Bijacovce hotellit, Aden Airport hotellit,







