Podle 23 hodnocení
Athera - Festival Quarter, Canary Wharf 2 bed, 2 bath apartment with balcony and gym facility se nachází ve čtvrti Tower Hamlets v Londýně a poskytuje fitness centrum, bezplatné Wi-Fi a pračku. K zajímavým místům v blízkém okolí patří Canary Wharf stanice metra. V tomto apartmánu budete mít k dispozici balkon.
Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 2 koupelny s sprchou. Koupelna je vybavená vanou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Docklands se nachází 2,7 km od ubytování Athera - Festival Quarter, Canary Wharf 2 bed, 2 bath apartment with balcony and gym facility a West Ham 3,7 km od ubytování. Letiště Londýn City leží 6 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Modern 1 Bedroom Apartment Near Canary Wharf with Balcony (56 m), GuestReady - Chic stay with balcony in London (63 m), ApartmentSleeps3-Balcony-Near CanaryWharf-Gym (63 m), Gym , Balcony , Top Floor Apt , City Views (71 m), Canary Wharf - Contractors - 4 Bed (121 m), Nice cozy room Venus (143 m), Spacious bright double room (143 m), Opulent Heights (143 m), London E14 Rooms (151 m), London E14 Stay (159 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This spacious apartment is comprised of a kitchen, a seating area, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a bath and a shower. Meals can be prepared in the kitchen, which comes with a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and a toaster. The apartment offers a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker, a flat-screen TV, as well as an inner courtyard view. The unit offers 2 beds.
Při výběru Athera - Festival Quarter, Canary Wharf 2 bed, 2 bath apartment with balcony and gym facility si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Athera - Festival Quarter, Canary Wharf 2 bed, 2 bath apartment with balcony and gym facility začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Posilovna, Posilovna, Zamykatelné skříně
Venkovní sezení
Kadeřnické a kosmetické služby, Malý obchod v areálu
Výtahová zařízení , Zvukově izolované pokoje , Ústřední topení , Hypoalergenní pokoje , Všechny nekuřácké prostory , Vstup pomocí klíče
Strážení 24 hodin denně, Požární hlásiče, Kamerový systém v společných prostorách, Venkovní bezpečnostní kamery
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 11:00:00 Do 12:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Najděte cestu k objektu Athera - Festival Quarter, Canary Wharf 2 bed, 2 bath apartment with balcony and gym facility v žádném okamžiku - stačí zadat tyto souřadnice do GPS a jste tam. - 51.512675,-0.020278
Pro ty, kteří hledají připojení k internetu bez potíží, Athera - Festival Quarter, Canary Wharf 2 bed, 2 bath apartment with balcony and gym facility vás pokryje! Všichni hosté mají přístup k bezplatné Wi-Fi - ideální pro zastavení jakýchkoli internetových chutí.
Check-in v Athera - Festival Quarter, Canary Wharf 2 bed, 2 bath apartment with balcony and gym facility začíná na 15:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Athera - Festival Quarter, Canary Wharf 2 bed, 2 bath apartment with balcony and gym facility, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Westleigh, Ammonite Luxury beachfront apartment, Apartment 40 Citygate, The Chalet, 2 Apartments in 1 - Lennon & Attico Sleeps 11,
Více destinací — Hotely v Talatona, Hotely v Bantam Village, Hotely v Franceville, Hotely v Jiading,









